repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
IDŐMÉRŐ: Pursley Thorn követelés hő Wins

Érme dobás Win megy az egykori Nyugat-bajnok
DAYTONA BEACH, Fla – Greg Pursley és Derek Thorn nyerte a két NASCAR K & N Pro Series selejtező hő versenyek At The Beach UNOH csata kedden a Daytona International Speedway.
Pursley, jelzési Newhall, Kalifornia, kiválasztott belső pozíció után egy érme dobás között a két hő nyertesek toi meghatározza a pole pozíciójából. Kiválasztásával a belső helyzetben a teljes mező első tűzről majd annak érdekében, hogy befejezi, hogy ki a belső oszlop a fő esemény. Pursley 2011 NASCAR K & N Pro sorozat West nyerte, és világbajnoki ezüstérmes tavaly volt.
Az első meleg Pursley, aki vezette a két három edzések, azt állította, ő 16 éves gén ár Motorsport csapattársa Cameron Hayley és CJ fehér nyer.
Kyle Larson, hétfő este NASCAR Whelen All-American sorozat késő modell verseny és első-sorban a közelgő NASCAR Whelen módosítva Tour esemény induló találta valami baj a pálya, és a nyolcadik.
Thorn szélű Ben Kennedy, a sor a második hő harmadik Cale Conley követi.
Kennedy, dédunokája NASCAR alapító, Bill France Sr., az első tagja a versenyt a legendás Daytona pályán Franciaország család.
A funkció versenyt a K & N Pro sorozat a tervek szerint a hozzávetőleges 8:30:00 kezdés a NASCAR Whelen módosítva Tour esemény befejezését követően. Lefedettség a SPEED és MRN ma este 7 órakor kezdődik.