Otevírá sezóna WRC Rallye Monte-Carlo skončila impozantní vítězství Sebastiana Ожье. Úřadující dvojnásobný mistr světa na svém Volkswagen Polo R WRC začal závod s úderu bitvy se svým земляком a jmenovec Себастьяном Лебом. Ale, bohužel, poškození zavěšení není dovoleno legendárního эльзасцу zobrazit plnou rychlost: od sedmé спецучастка Ожье vyšel do vedení a vyhrál s náskokem méně než minutu.
Druhé místo na победном stupních vítězů obsadil Яри-Matti Latvala, třetí Andreas Миккельсен; tímto způsobem, a zlato a stříbro a bronz Monte Carlo 2015 vzal Volkswagen. V poslední době podobný úspěch ve WRC bylo uvedeno až v roce 2003, kdy hvězdné trio Loeb — Макрей — Сайнц přineslo trojnásobný triumf Citroen. Bravo, VW, vynikající začátek sezony a věří, že žádost na třetí чемпионство v řadě!
Mistrovství světa v rallye se mezitím připravuje na stěhování do Švédska, kde od 12 do 15 února se bude konat jediná opravdu низкотемпературная závod sezóny, a my gratulujeme Ожье s vítězstvím a nabízíme ukázat fotoreportáž z Monaka v naší galerii dole.