Неділя, 10 лютого, на стадіоні в krylatskoye спорт технології другий і заключний етап зимові мотокросу Кубок 2013.

Цього року, як і раніше, зимовий Кубок у Москві зібрав всі вентилятори з мотокросу, не тільки професіоналів і початківців.
Так, в зимовий 2013 Кубок пілоти взяла участь у подібних клубів як АМК Внуково, Білорусь, вікі мото, Gallaks, X-команда, Motorace SRS, RRG, IHTI, Liqvi Moli, Forspid-2, і гонки мотоцикл були проведені в чотирьох класах: молодший (50ss і 65ss), хобі клас для початківців (85ss-450ss)- і в класі супер-хобі (125ss-450ss).

Переможці другого етапу мотокросу в krylatskoye в 50ss клас став молодий гонщиків клуб Gallaks-Дмитро Žmylev, який грає на номер 31 та Артем Leŝenkov, № 8. Третє місце на подіумі, виграв гонку, щоб конкурувати в окремих конкуренції, Ельдар Mukimhanov, 95.
У 65ss класу в неділю, рас перший Kerasirov, Дмитро сталь # 83, змагалися в окремих конкуренції. Другий був Максим Smirnov, # 570, RRG. 3 Максим Касаткіної, # 81, IHTI.
У другій фазі подіум хобі класу має такий вигляд: по-перше, він для себе Ілля Блохін, № 9; друга сторона клуб SRS Yuri Куніцин, # 1; третій представник клубу Birûšov, Ілля RRG # 64.
У класі супер-хобі вперше за результатами другого етапу зимовий Кубок став партії мотоцикл клуб RRG Олександр комор, він під номером 55. Павло Антонов SRS № 32-друге і Sergei Телєгін, що від RRG, який грає під номером 770-третій.

Зверніть увагу, що у змаганнях використовується система електронного хронометражу; Усі гості та учасники на трасі пригощали кашу і гарячий чай.
Переможці зимових mototusovki на подіумі чекають цінні призи та подарунки від спонсорів та організаторів. Але головний приз після закінчення двох фаз зимовий Кубок у 65ss класу став нового мотоцикла Kawasaki KLX125!

Організатори зимовий Кубок зроблені motoškola RRGMoto та офіційного дилера компанії Kawasaki Motorrika.