Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1

Audi A6 Allroad Quattro (2000) - punëtori Manual

Rating: nga 5 , votuar 0 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,984

  Audi A6 Allroad Quattro (2000) - punëtori Manual  Audi A6 Allroad Quattro (2000) - punëtori Manual


  Ky Udhëzues ka për qëllim për të motorist mund të varfërinëdhe të diskutuar dhe plani riparim makinë me një profesionist mekanik apo të drejtuar atë në veten e tyre. Udhëzues do të Ju ndihmojë për të përcaktuar se çfarë ju duhet të bëni punë (edhe në qoftë se ju vendosni që Ju mund të bëni atë në Studio), për të diagnostikuar dhe për të siguruar informata rreth gjendjes teknike. Për të përcaktuar sekuencën e veprimit dhe diagnozën kur shërbim ose riparimin e automjeteve. Megjithatë, unë shpresoj që Ju do të përdorni këtë Udhëzues për vetë-të kryejë punë. Një thjeshtë punë të kredisë, që është shumë më pak kohë se një makinë e mirëmbajtjes seminar, ku ju dy herë për të ardhur për të lënë për të marr makinën. Dhe, sigurisht, më e rëndësishmja, ju mund të ruaj një pak të holla, të cilat do të shkojnë për të paguar për punën.
  Për mirëmbajtje dhe riparim duhet të kemi një grup të mirë të metrike wrenches, kacavida dhe matja hetimet, si këto të thjeshtë dorë mjete janë përdorur në kryerjen e puna më e madhe. Ndonjëherë nevojë për riparime mjete të posaçme ose trajnim të veçantë. Kjo është deklaruar në paralajmërimet e përfshira në këtë doracak.
  Udhëzuesi përfshin vizatime dhe përshkrimet, duke treguar funksionin e pjesëve të ndryshme dhe vendndodhja e tyre. Puna e përshkruar dhe e fotografuar në një faza rend, në mënyrë që ata të mund të kryejnë edhe një rishtar.Udhëzues përshkruan punën e riparimit për automjetet:
  Motorët e benzinës 2.7 ( 230/250 PS) 4.2 ( 300 HP)
  Motorëve me naftë e 2.5 ( 150/155/163/180 HP)
  I publikimit: 2010
  Autor: S. V. Regan
  Botues: pack "Patat swans" Minsk
  ISBN: 985-455-102-4
  Numri i faqeve: 352


  Audi A6 Allroad Quattro (2000) - punëtori Manual-6f54283ccbe0b5c612a6f7b9443ff78f-jpg Audi A6 Allroad Quattro (2000) - punëtori Manual-587cabba75b88cc5afb9528d6bb56122-jpg Audi A6 Allroad Quattro (2000) - punëtori Manual-d9a2550c79c42d3b3461049bef159e7f-jpg Audi A6 Allroad Quattro (2000) - punëtori Manual-f9c95b600dec79887cfd24ad0f9ec72e-jpg

  Riparimi manual Audi A6 Allroad Quattro në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  amrou8 (09.12.2015)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

audi allroad

audi a6 c5

Audi A6 podrygy

allroad

audi a6 rokasgrāmata

Audi allroad podrygy

Instrukcja użytkownika audi allroad quattro

audi a6 kézikönyv

audi a6 allroad 2007 podryjka

obslujvane dhe riparimi i audi allroad

audi a6 c5 hasznàlati utmutato pdfaudi a6 c5 elektromos ablak gombokaudi a6audi s4 4.2 podryjkariparimi i kontrollit allroadaudi a 6audi allroad 2000 broshurëaudi allroad mabual servicio de아우디 a6 사용 설명서pdf mantenimiento de audi allroad 2.5 tdiaudi allroad navodila za uporaboAudi A4 2.5 kontrollitManuál audi a6 allroadremonts audi allroadaudi allroad odrzavanje

Tags për këtë Thread