Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1
Si Pemë1I pëlqen
Thread:

Alfa Romeo 156 - riparimi Manual

Alfa Romeo 156 - riparimi Manual

Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,983

  Alfa Romeo 156 - riparimi Manual  Alfa Romeo 156 - riparimi Manual


  Udhëzime për riparimin dhe mirëmbajtjen e makinave Alfa Romeo 156 deri në vitin 2002 modeli vit. Manual në mënyrë të qartë të paraqitura: të dhëna të Përgjithshme dhe teknike të të dhënave, pajisjes përshkrimet, rregullat e funksionimit, me procedurën e diagnozës, më të shpeshta të problemeve dhe rrugët për të diagnostikuar dhe zgjidhjen e tyre, në mënyrë që të disassembly dhe Kuvendit, mjetet e nevojshme, pajisje elektrike, diagrame, përshkrimi, të diagnostikuar dhe riparimin e automjeteve.
  Pas instalimit unë rekomandoj për të kandiduar nga CD-ja, kur ju drejtuar nga hard disku mund të "dështojnë".
  Shtyp: 2002
  Botues: Alfa Romeo

  Riparimi manual Alfa Romeo 156 në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. 2 përdorues(s) tha: "ju faleminderit:
  ntsx (02.04.2014), ticacica (25.06.2017)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

alfa romeo 156 szerelési kézikönyv

alfa romeo 156 manual greke

alfa romeo 156 javitási könyv

alfa romeo 156 javítási kézikönyv

alfa 156

alfa romeo javitási kézikönyv

alfa romeo 156 biztosítéktábla

alfa 156 manuale riparazionesi CE remontera Alfa 156alfa romeo 156 szereloalfa romeo 156 kézikönyvalfa 156 kezelési letöltésalfa romeo 156 szakirodalomalfa romeo ปัญหาalfa 156 biztosítéktáblaAlfa Romeo 156 rybovodstvo për eksploatacija alfa romeo οδηγιεσ επισκυεησalfa romeoalfa romeo 156 manual grekealfa 156 biztosítékokalfa 156 huolto-ohjekirjareparere alfa romeo unë danmarkalfa romeo 156 opravaalfa 156 elektricka skemëndiagramin e dëlirësisë në Alfa 156

Tags për këtë Thread