repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
KWALIFIKACJE: Pursley, Thorn roszczenia ciepła wygrywa

Monety Toss zwycięstwo idzie na zachodzie były mistrz
DAYTONA BEACH na Florydzie -Greg Pursley i Derek Thorn wygrał dwa NASCAR K & N Pro serii kwalifikacyjnej ciepła wyścigi dla UNOH Battle At The Beach we wtorek w Daytona International Speedway.
Pursley, pochodzący od Newhall, Calif., wybrane wewnątrz pozycji po monetą między ciepła dwóch zwycięzców toi określenia na łatwiznę Polak. Wybierając wewnątrz pozycji całe pole z pierwszego biegu nastąpił w kolejności ich wykończenie wewnątrz kolumny do turnieju głównego. Pursley zdobył tytuł NASCAR K & N Pro serii West 2011 i było mistrzostwo wicemistrz ubiegłego sezonu.
Do pierwszego biegu Pursley, który prowadził dwa z trzech treningów, twierdził zwycięstwo przed jego 16-letni kolega genu cena Motorsports Cameron Hayley i CJ Faison.
Kyle Larson, zwycięzca wyścigu NASCAR Whelen All-American późno Model serii i koncertowa starter w nadchodzące wydarzenie NASCAR Whelen Modified Tour, poniedziałek wieczorem znalazł jakieś problemy na torze i zajął ósme miejsce.
Cierń krawędziach Ben Kennedy w wierszu w drugiej ciepła następuje Cale Conley w trzecim.
Kennedy, pra wnuk założyciela NASCAR Bill France Sr., jest pierwszym członkiem rodziny Francji do wyścigu na legendarnym torze Daytona.
Wyścigu na K & N Pro Series jest zaplanowane na początek przybliżony 8:30 PM po zakończeniu turnieju NASCAR Whelen Modified Tour. Zakres prędkości i MRN rozpocznie się o godzinie 7 wieczorem.