repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual

Media właśnie spędził dzień podgląd wszystkich nowych samochodów rozpoczęto w 2011 r. Chicago Auto Show, który otwiera swoje podwoje dla publiczności w piątek.

Auto sprzedaży na zdrowe uptick nastrój wydawało się optymistyczne. Buzz był o wydajności, która była najbardziej uplifting. Poza kilkoma wyjątkami, wszystkie nowe samochody Odsłaniać są samochody wydajności.

Normalnie nie jestem wielkim fanem muscle cars, mimo, że posiadał Pontiac Firebird TransAm wiele księżyców temu. Jednak muszę powiedzieć, że został uderzony przez 2012 nowy Dodge Charger SRT8. Podoba mi się jego wygląd i przewidywanych osiągów od 6. 1-litrowy Hemi produkcji 465 bhp, z niesamowitą 465 lb -ft momentu obrotowego, jest spektakularny – prędkość maksymalną 175 km/h, 0-60 mph czas w wysokiej 4s. Co więcej, dzięki systemowi dezaktywacji ulepszony silnik, zużycie paliwa autostrady pokazuje 25% poprawy starszy model, pomimo jej silniejsze silnika. Jego również warto zauważyć, że Dodge ma nawet umieścić znaczek R/T na podróż bardziej sportowy i karawany, choć to bez jakiegokolwiek wzrostu mocy wyjściowej.

Nie może być przebita, Chevrolet wziął okłady podobno 2012 Camaro ZL1, ale nie dopatrzył się szczegółami. Chevrolet mówi 6. 2-litrowy V8 LSA należy umieścić moc 550 km i ogromne 550 lb -ft momentu obrotowego.

Aniu w rozmiarze, ale nie moc, Hyundai miał Rhys Millen jazdy na etapie celowe wyglądające Veloster AWD rallycross samochodu, który będzie Kampania w nas Rallycross Championship wydarzeń tego roku Robbie Maddison i Marcus Dodd. Byłem fanem rallycross, odkąd widząc go rozpocząć w Wielkiej Brytanii w latach 1960 i 1970 na początku. Powinny to być świetna zabawa do oglądania, Ford, Hyundai i Subaru walczą ze sobą o mistrzostwo na amerykańskiej ziemi i asfalt w tym roku.

Jestem również czekamy do próby Hyundais nadchodzącym 2012 Genesis R-Spec z 5 nowych. 0-litrowy silnik produkcji 429 koni mechanicznych.

Wreszcie jest to wielkie, aby zobaczyć Volkswagen wprowadzenie 2012 Jetta GLI z turbodoładowaniem 2. 0-litrowy silnik. Powinno to znacznie bardziej atrakcyjne dla miłośników VW, które były nieco letniej kierunku 2012 Jetta, nawet jeśli zostały dobrze przyjęte przez szerszego rynku.