Sekmadienis, vasario 10, stadionas, krylatskoye sporto technologijų žiemos motokroso taurė 2013 m. antrąjį ir galutinį etapą.

Šiemet, kaip ir anksčiau, žiemos taurės Maskvoje susirinko visi gerbėjai motokroso-ne tik profesionalams ir pradedantiesiems.
Taip, žiemą 2013 taurės pilotai dalyvavo tokiuose klubuose kaip AMK Vnukovo, Baltarusija, Vicki Moto, Gallaks, X-Team, Motorace SRS, RRG, IHTI, Liqvi Moli, Forspid-2, ir motociklą lenktynių vyko keturias klases: Junior (50ss ir 65ss), hobby klasės pradedantiesiems (85ss-450ss)- ir į tą Super pomėgiai (125ss-450ss).

Antrajame etape, Motocross, krylatskoye, klasės 50ss nugalėtojai tapo jaunų lenktynininkų klubas Gallaks-Dmitrijus Žmylev, kuris vaidina skaičius 31, ir meno Leŝenkov, # 8. Trečioji vieta ant podiumo laimėjo lenktynes ir konkuruoti atskiras konkurencijos, Eldar Mukimhanov, # 95.
Klasės 65ss sekmadienio lenktynėse, pirmą Kerasirov, Dmitrijus Stal # 83, lenktyniavo individualią konkurenciją. Antrasis buvo Maxim Smirnov, # 570, RRG. 3rd-Maxim Kasatkinas, # 81, IHTI.
Antrajame etape pakylos hobby klasės atrodo Štai taip: pirmiausia, jis pats Ilja Blokhin, # 9; antroji šalis Club SRS Yuri Kunitsyn, # 1; trečioji atstovas Club Birûšov, Ilja RRG # 64.
Super hobby klasėje pirmą kartą pagal žiemos taurės tapo šalies motociklo antrojo etapo rezultatus klubas RRG Aleksandras klėtis, jis yra numeris 55. Pavel Antonovo SRS numerio 32 sekundės, ir Sergei Telegin nuo RRG, kurie vaidina, numeris 770-trečioji.

Atkreipkite dėmesį, kad varžybose naudojama sistema, elektroninis punktualumas; Visi svečiai ir dalyviai lenktynių trasoje buvo elgiamasi košė ir karšta arbata.
Nugalėtojai žiemos mototusovki ant podiumo buvo laukia vertingi prizai ir dovanos iš Rėmėjai ir organizatoriai. Bet Pagrindinis prizas baigus dviejų fazių žiemos taurė – klasės 65ss tapo naujų motociklų Kawasaki KLX125!

Organizatoriai žiemos taurė motoškola RRGMoto ir oficialus atstovas Kawasaki bendrovės Motorrika.