Пол ди Resta: нова кола ми много удобни

Сила Индия драйвер Пол ди Resta завърши първия ден от тестове в Херес на четвърти ред, но най-голямо разстояние пътува дни-89 обиколки...
Paul ди Resta: първия ден премина положително, успях да отида на голямо разстояние, и това е сега най-важното нещо. В новата кола аз наистина удобни, напълно реализирахме планираната програма.

Екипът е фокусирана върху събирането на вятърни данни, за да разберем как те се съпоставят с тази информация, която сме получили при моделиране на базата. Освен това, ние сме се опитали да научат колкото се може повече за новите гумите, за да използвате тази информация утре, както и да коригира настройките. Нови форми и нов дизайн на гуми е доста силно се различават от миналогодишните, и аз вече усетих разликата в баланса машини при бавно и бързо секции от пътя.
Яков Andreasen, главният раса инженер: тестове са започнали и ние сме много доволни с как днес отиде. Ние успяхме да изпълни цялата програма, въпреки червени знамена, preryvavšie пристигане. На сутринта, ние се фокусирахме върху събирането на данни за ефективността на аеродинамичен решения и близо до вечеря започва на настройките за търсене.
В следобедните часове Paul управлявал няколко по-дълги сесии, в които ние проучени нови гуми година 2013, особено състава на средата. Ние са постигнали сериозен напредък, както и в деня преди утрешните са в страхотна форма.