repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Ei sunt extrem de util în păstrarea dumneavoastră polimere clar de road muck, deci ce nu vedem mudflaps orice mai mult?M-am uitat la starea de masina mea alte şi dorul lelii întrebat dacă un set de mudflaps ar fi ajutat să păstreze muck off meu motor.
Adică muncesc. Camioanele încă le mai au și sunt pe 4x4s; Am chiar și un set de Leyland-liveried pe Land Rover-ul meu. Tata îi iubea; a comandat mudflaps pe fiecare masina pe care a cumparat-o. De fapt, Ive luat încă câteva seturi de rezervă bate în jurul garaj.
Presupun că este un lucru de moda aceste zile. Ma indoiesc ca sunt destul de blingy, dar le-ai putea face, cu siguranta? Poate că este vorba despre aerodinamică. Eu zic să aducă înapoi mudflaps. Așa cum toată lumea, în afară de mine, își schimbă anvelopele de vară pentru cele de iarnă, nu am putea cândva în octombrie să reluăm lucrurile? Este o oportunitate de publicitate prea minunat. Cred că Autocar ar trebui să dea un set de marcă ca un cadou pentru toată lumea în numărul din 2 ianuarie 2013. Chiar mai bine, utilizați un real. Într-adevăr, veți obține un set proaspăt în fiecare lună.
Ei bine, Im off pentru a începe o renaștere mudflap. cine e cu mine?
Original text


Ce sa întâmplat cu apărători de noroi?-mudflap-jpg