repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

V Rallye Monte Carlo Historique slavné Mini, který vyhrál Rallye Monte Carlo v roce 1960 měla náhodné setkání s novým Mini WRC Prodrive rozvinutých která budou soutěžit na vybraných akcích v roce 2011 World Rally Championship. Rauno Aaltonen z Finska, který vyhrál 1967 Monte Carlo Rally v dílech Mini, byl na konci Historique uvítán řidiči Kris Meeke a Dani Sordo, který oživí značek spojují tradici v tomto roce. Také v Monte Carlo pozdravit Aaltonen byl další slavné Mini ovladač, Paddy kouzlům ze Severního Irska, který vyhrál Rallye Monte Carlo v roce 1964. Zmíněné kouzlům: Velmi zajímavé být zde a byl potěšen vidět Rauno vypadat tak dobře a auto vypadá tak dobře. To je skvělé vidět všechny oživil. Když jsme vyhráli to nebyl jen motorsport news, ale titulní stránce novin a dokonce jsem dostal telegram od Beatles a premiér a dostal jsem klíče do Belfastu. Obdivuji talent tyto lidi. Kris mě vzal kolem Prodrive zkušební trati v Mini WRC a bylo to naprosto fantastické.

Ostatně jeho skvělé vidět Mini v rally, a těším se na setkání týmů plný útok na WRC v roce 2012. Co víc, Im zasažena jedna věc – jak malé původní Mini je oproti nové Mini WRC, který je poháněn 1 BMW Motorsport-vyvinul. 6litrový 4válec a je založena na modelu Countryman.
Original text