repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Кобі, Сантос Безпечні Атракціони Для Daytona
Команда Чемпіон Драйвери Зі Зміненим Легенди
Дайтона-Біч, штат Флорида. – З їх власної команди не в змозі зробити поїздку пара чемпіон NASCAR військової Whelen змінив тур драйвери спирався на відносини, розроблені протягом багатьох років, щоб безпечний rides для першого UNOH Битва на пляжі, 18-19 лютого в Дайтона International Speedway.
Правлячий NASCAR військової Whelen змінив тур чемпіона Doug Coby і 2010 тур titlist Боббі Santos прибуде в "світ центр з гонки" Завдяки домовленості забезпечених зовсім недавно, щоб дозволити їм конкурувати в новий спеціальний захід на.4-мильну Овал на backstretch в Дайтона.
Ці домовленості також побачити їх команда з іншої пари чемпіонів, і займає місце легенди в на змінено. Кобі намічений конкурувати команда автомобілів до Тед Christopher – національний чемпіон 2001 року All-American серії NASCAR військової Whelen та titlist військової Whelen змінив тур 2008 – хоча Santos' автомобілів не вийде ж магазин, що й дев'ять разовий чемпіон NASCAR Mike Stefanik.
Кобі, від Milford, штат Коннектикут, звернувся в домінуючою виконання – підкреслив п'ять перемог – 2013 сезон доставити власник автомобіля Chevrolet № 52 Wayne Darling свій перший титул військової Whelen змінив тур. Водіїв, хто виграв гонку або захопили чемпіонату під час сезону були нагороджені на заблокований у вихідне положення для військової Whelen змінено функцію в UNOH битві в на пляжі, так що Coby своєї основи охоплює, коли він прийшов до Дейтона гонки.
Не вдалося надіслати його № 52 команди до Флориди, однак, який залишив Coby шукає іншу можливість Дарлінг. Ось де Boehler гоночних підприємства – Massachusetts основі команди, як Дарлінг Racing-була задіяна.
"Я думаю, що Michael Boehler отримав слово, що я не мав їхати," Coby сказав. "Вони шукали, щоб принести другого автомобіля і очевидно, знаючи, що в мене є гарантовані відправну місці допомогла, так він розмовляв Wayne і вони працювали на угоду спонсорства".
Так що Coby буде тепер голову до Дейтона як партнера для Крістофер. Крістофер буде пілот знаменитий № 3 «Ole синій» Chevrolet, хоча Coby принесе його відмітні знаки традиційного № 52 поставити на другий BRE автомобілів.
"Це буде прохолодно гонки, щоб бути частиною і бути його частиною з Boehler автомобілів, як вишня на вершині морозиво", сказав Coby. "Очевидно, я хотів бути там з моєю командою № 52-перший і перш за все, я хотів би пішли з ними – але йти з другого автомобіля Boehler команди є дуже акуратним."
Як Coby Santos був сильно нетерпінням конкурувати в UNOH битві на пляжі.
"Коли NASCAR оголосив Дайтона події, я думаю, що це місце всіх драйверів потрібно йти і гонка," сказав Santos. "Це те, що я безумовно хотів зробити".
А також як Coby, він був без їзди до великої перегонах.
Santos, від Франклін, штат Массачусетс, замкнений у UNOH битви в Beach змінені функції в силу його перемог в останніх двох гонках сезон 2012 військової Whelen змінив тур в Stafford Motor Speedway і Томпсон International Speedway з командою № 44 Tinio Автоспорт. Але з Tinio планує взяти на повне розклад військової Whelen змінив тур в перший раз в 2013 році, команда необхідно зосередити увагу на підготовка до майбутньої кампанії і не міг зробити поїздку до Дейтона з Santos. Ось де Santos' відносини мостів розрив отримати йому можливість UNOH Битва на пляжі.
Santos' батька, Боб, є друзями з Майком Stefanik екіпажу головний з № 22 команди, Бред Lafontaine. М'яч прокатки для Santos досягти угоди з № 22 власник команди Кріс, яка почалася наша на диску їх назад до автомобіля в Дайтона, за підтримки його власник автомобіля регулярні № 44 Саллі Tinio.
"Все було вже друзів, так що він працював бути гарну угоду," сказав Santos. "Я дійсно повинен подякувати мого батька, Саллі, Кріс і Бред за це сталося."
Santos буде пілот команди автомобіль № 44 до Stefanik в № 22 в Дайтона.
Таким дві команди став чотири, всі чотири драйверів спортивних чемпіонату родоводу. І відповідно Coby, там не буде будь-яких Пуск і парки серед Група – всі чотири чемпіонів буде завантажений вгору для запуску для Дайтона картатий прапор.
БИТВА ПРИМІТКИ:
Bre для Ласкаво просимо у спадок члена екіпажу:
Мало того, що Boehler гоночних підприємств є пара чемпіон водіїв у свій табір з Тед Крістофер і Дуг Coby, але вони також є син останніх чемпіоном у їх ями. Gary DeSarro, син 1970 NASCAR змінив національного чемпіона Fred DeSarro, будуть вступати в BRE яма екіпажем для цього спеціального заходу. Fred поїхали Ленні Boehler «Ole синій» № 3 в 1970-х. Навести повне коло, Ленні сина і поточний президент BRE Michael Boehler запросив Fred в сина Gary – Флорида резидент – екіпаж «Ole синій» для у UNOH битві At The Beach.
Флоридці зробити укол в гонці модів у Дейтона: Хоча поблизу новий Смірни спідвею був давнім притулком для гоночних змінено, сучасної відкритим колесо драйверів від сонця держави не було можливості випробувати Дайтона International Speedway за кермом. Що будете всі зміни, коли тріо Флориди будуть мати постріл, щоб запустити свій власний змінено в "Світ центр гоночний." Ветеран Gary старший Fountain (Клермон) і новачки Далтон Болдуін (місті Oldsmar) і Jeremy Gerstner (Tampa) проектуються до дати йому йти в інавгураційній UNOH битви в пляж. Всі три мають намір конкурувати на NASCAR військової Whelen Південної змінив тур в 2013 році.
Original text