Fernando Alonso може не вистачати не лише відкриття сезону Формули 1 Гран-прі Австралії у ці вихідні, але після Гран-прі Малайзії. Таке розчарування прогноз зробив сьогодні в Мельбурні, глава McLaren Honda Рона Денніса, який сказав, що немає остаточного рішення було ще не прийнято. Я розмовляв з Fernando перед від'їздом, пояснив керівник команди. Він хоче, щоб говорити в Малайзії, і я сподіваюся, що це буде так, але він повинен бути свій вибір, не моє.
Цікаві застереження про вибір: чи означає це, що лікарі мають немає претензій до стану здоров'я з дворазовим чемпіоном світу, і його згоди або відмови виступити на Сепанг буде визначатися інші фактори? У випадку з таємничого краху Alonso в лютому тести ще більше питань, ніж відповідей. FIA мав ще не випущений будь-які результати розслідування цього інциденту, що провокує виникнення дедалі більш дикі і недоречні чутки (Пам'ятайте, що одна з останніх версій італійський прес сказав, що енергія відновлення системи збої в роботі викликана ураження струмом напруг 600 вольт). Fernando, сам не пам'ятає, що-небудь про аварії, так що допомога розслідування не вдалося...
Тим часом його колишній кабіні Ferrari вже листя Себастьян Феттель. Ми не забудьте манері чотири F1 чемпіон не дуже гідною жіночі імена кожного з його автомобілі: Red Bull були пишні Ліз, розпусник Менді, дивні Кайлі і навіть розпусного молодша сестра Кейт. Так, хрещення має SF15 і Ferrari-т: Однак, оскільки це початок відносини, Seb тримати її гострий язика і вибрав досить шанобливо ім'я Єва.
Новини персоналу, залишається тільки додати, що сьогодні вранці Австралійський суд ще відхилив апеляцію, Sauber, так що giedo Ван дер garde буде грати за команду в Мельбурні. В іншому випадку швейцарської стабільний загрожують серйозні санкції, починаючи від штрафи і арешту активів тюремного ув'язнення ССГ Moniši. Бачити, як Sauber вийти з поточного становища, але завтра, ще й найважливіша подія буде довгоочікуваний безплатний проїзд до Гран-прі Австралії.