+ Përgjigju Fije
Rezultatet nga 1 deri 3 prej 3
Geely MC (përmbledhje) - Manual për riparimin dhe mirëmbajtjen e. Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,991

  Geely MC (përmbledhje) - Manual për riparimin dhe mirëmbajtjen e  Geely MC (përmbledhje) - Manual për riparimin dhe mirëmbajtjen e

  Geely MC (përmbledhje) - manual riparimin, mirëmbajtjen dhe operimin e automjeteve.


  Makinë seri MK trupit-sedan kompani GEELY (JL7132U, JL7132HU,

  JL7152U, JL7152HU dhe JL7162U) është një markë të re të shkëlqyer

  modele të zhvilluara nga grupi i kompanive GEELY, e cila zotëron plotësisht të drejtat

  të pronësisë intelektuale mbi ta. Rezultati i tre viteve të pjesëmarrjes dhe përpjekje

  ekspertët nga Instituti kërkimor i automobilave kompanisë

  GEELY, këto modele të sedans arritur shkallën më të lartë në nivel ndërkombëtar në lidhje me

  projektimin e modeleve të pushtetit, rehati, siguri, të prodhimit dhe të teknologjisë,

  ndërsa mbajtjen e një të bukur pamjen, efikasitetin dhe sigurinë për

  mjedisit. Vlera e MK seri është se kompania e automobilave

  GEELY ka ardhur një rrugë të gjatë nga krimbit në flutur. Si për pushtet,

  makina GEELY MK seri me një trup,-një sedan montuar motorët me EFI

  një vëllim prej 1.3, 1.5 dhe 1.6 litra, që ka zhvilluar dhe prodhuar nga kompania GEELY, dhe

  Kinezisht standard 3 (Euro 3) në lidhje me të shter të gazrave.  Alumini pjesë mbrojtjen dylli

  Periodike Të Mirëmbajtjes Orarin

  Normale mosfunksionim të Geely makina

  MK instalimet dhe diagramet

  MK-TehnicalParameterTabel

  MK Shërbimit-Manual   

  Udhëzues për riparimin dhe mirëmbajtjen e Geely MK në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:
  Fundit edituar nga AutoMaster; 16.12.201518:58.

 2. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag ezzat на пути к лучшему
  Join Date
  24.03.2011
  Auto
  Chery
  Modeli
  tiggo
  Postimet
  2
  thanksssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss


 3. #3
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag MOIBART на пути к лучшему
  Join Date
  16.12.2015
  Auto
  Daewoo
  Modeli
  nubira
  Postimet
  1
  AYUDA COMO HAGO PARA DESCARGARLO 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

صيانة السيارةجيلي

uso manual de geely ck

descargar manual de reparacion geely ha

manual de reparacion de geely ck 1.5 2007 en español

صيانة السيارات جيلي

geely mk instalimet dhe diagramet

geely mk 1.6 instalimet dhe diagramet

tenny përshkrimi: makinë ZAZ Slavuta

diagrama de GELLY ck 1.5

2011 geely ck ecu instalimet dhe diagramet pdf

geely mk ecu diagramë skematike pdf

chevrolet lacetti anglisht

geely makina instalimet dhe diagramet

2007 geely ck 1.5 riparim manual

geely instalimet dhe diagramet

manual de reparacion geely 1.3 ha 2007

udhëzues moteur geely mk 1.5

جدول.صيانه.سيارات.جيلى

busco manual de reparación de geely mk 1.6 2009

manuel de mirëmbajtjen geely 1.3

geely ck diagramin

manual del geely ck 1.5

Geely ck Manual reparacion

ecu لسياره جيلى

inyeccion electronica Geely MK.pdf

Tags për këtë Thread