+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1
Ford Fokus të III-të (2011-...) - riparimi Manual. Rating: nga 5 , votuar 0 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,988

  Ford Fokus të III-të (2011-...) - riparimi Manual  Ford Fokus të III-të (2011-...) - riparimi Manual

  Ofron udhëzime për operacion, i planifikuar për mirëmbajtje dhe riparim i automjeteve Ford Fokus III prodhuar në vitin 2011. Këto vetura janë të prodhuar me një lloj trupi hatchback, sedan, e vagonëve dhe janë të pajisura me benzinë motorë me djegie të brendshme të punës vëllim prej 1.6 litra ( мощностью105 / 125 HP) dhe 2.0 litra (150 HP). Ky udhëzues paraqet rreth tre mijë ngjyra origjinal fotografi në cilësi të mahnitshëm, i cili është vendosur në mënyrë të detajuar të gjithë procesin e zhvillimit të një hap-pas-hapi riparimin e makinave Ford Fokus III. Edhe detaje të treguar dhe përshkruar faj diagnostikimit dhe të mëvonshëm riparimin e automjeteve, listat e mundur dështime dhe malfunctions dhe këshilla mbi vetë-likuidim.


  Viti: 2012

  Autori: D. A. Amosov, M. V. Vasilev, A. M. Petrov

  Botues: Tretë Në Romë

  Faqet: 321   

  Riparimi manual Ford Fokus III në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. 2 përdorues(s) tha: "ju faleminderit:
  IAHIM (09.02.2014)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

Ford Fokus

ford fokus szerelési könyv pdf

c max shërbim manual

ford fokus 2011 kézikönyv

ford fokus III

ford fokus karbantartási utasitás

ford fokus priročnik

FORD FUSION 2002

guida riparazione fokus 2000

riparimi manual fokus iii 2011

tutorial mantenimiento 2 fokus iii 2011

Riparimi manual Ford Fokus III SW për të LIRA.

ford focus viti 2000 műhely kézikönyv

ford fokus karbantartási kézikönyv javítási ajtó

fokus

Tags për këtë Thread