+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 2 prej 2
Ford Fiesta (1986-...) - riparimi Manual. Rating: 5 nga 5 , votuar 2 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,989

  Ford Fiesta (1986-...) - riparimi Manual  Ford Fiesta (1986-...) - riparimi Manual

  Ford Fiesta nga 1986 - manual riparimin, mirëmbajtjen dhe operimin e automjeteve.
  Ford Fiesta nga 1986 - me motorë me benzinë.


  Faqe 129   

  Riparimi manual Ford Fiesta në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:
  Autorepmans.com - riparimi i automobilave doracakëve për të gjithë makinën tuaj të shërbimit të e vendeve të punës. Thjeshtë për qasje të shpejtë në makinë manuale tani. Të bëjë punë me Autorepmans.com

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  adusz9412 (14.05.2017)

 3. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag stromer на пути к лучшему
  Join Date
  12.06.2010
  Auto
  Ford
  Modeli
  fiesta
  Postimet
  1
  Quote Fillimisht Postuar nga Admin View Post


  Ford Fiesta nga 1986 - manual riparimin, mirëmbajtjen dhe operimin e automjeteve.
  Ford Fiesta с 1986 - с бензиновыми двигателями.  Faqe 129
  Размер: 6.36 Mb
  SHKARKUAR

  Shkarko materiale për referencë
  Shkarko materiale për referencë
  [fshih]

  Vēlos ielādēt un lietot šo instrukciju. Piekrītu visiem jūsu not

  eikumiem.
 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

ford fıesta bakım rehberı

ford fiesta fra 1996 - en udhëzues til bill dëmshpërblimeve og vedligeholdelse

FORD FIESTA BASHKIM (2001-2006) - Guida në la manutenzione riparazione e il funzionamento del veicolo.

إصلاح ford fiesta 1986

FORD FIESTAFUSION (2001-2006)-araç tamir bakım ve işletimi.

rybovodstvo sarimont Fort Fiesta

Tags për këtë Thread