+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 2 prej 2
Ford Mustang V8 (1964-1973). Rating: 5 nga 5 , votuar 2 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,988

  Ford Mustang V8 (1964-1973)  Ford Mustang V8 (1964-1973)

  Ky udhëzues ka për qëllim për pronarët e makinave, të cilët dëshirojnë për të kryer mirëmbajtjen dhe riparimin e juaj Ford Mustang. Ky manual ka vizatime dhe përshkrimet që të ndihmojë për të kuptuar funksionin e ndryshme të njësive si dhe mekanizmat e makinave dhe vendndodhjen e tyre. Të gjithë punën e përshkruar në mënyrë të qartë rend me të detajuar të fotove.  Shtyp: 1979
  Autor: redaktuar nga J. H. Haynes
  Botues: Haynes Botuese
  ISBN: 0-85696-357-7   

  Ford Mustang V8 në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag dash2012 на пути к лучшему
  Join Date
  06.09.2012
  Auto
  Toyota
  Modeli
  vitz
  Postimet
  20
  solicito manual, porfavor. gracias
  Запрос руководстве, пожалуйста. спасибо
 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

มัสแตงv8

kreslene Ford Mustang

j h haynes rybovodstvo

ford mustang 1964

ขาย mustang 1964

ford mustang 1964 1973

ประวัติ มัสแตง 1964-1973

Tags për këtë Thread