+ Përgjigju Fije
Rezultatet nga 1 deri në 4 prej 4
Ford Etis (09.2008) - riparimi Manual. Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,989

  Ford Etis (09.2008) - riparimi Manual  Ford Etis (09.2008) - riparimi Manual

  Ford Etis 09.2008 mbledhjen e programeve për diagnostikimin dhe riparimin e Ford. Diagnoza është bërë përmes një e veçantë VCM njësi.


  FordEtis ofron qasje te këto informata teknike:
  Riparime mekanike
  Riparime mekanike dhe procedurat diagnostike, specifikimet funksionale përshkrimet.
  Elektrike diagrame
  Instalimet dhe diagramet, projektimi i lidh elementet dhe faqosja e elementeve.
  Trupi dhe paintwork
  Procedurat për pas aksidentit riparime themelore të trupit dimensionet, tolerancës kontrolle, korrozioni i mbrojtjes, riparimin e informacionit refinishing.
  Konvertimit furgonë
  Para-shitjes përgatitjen dhe planifikuar të mirëmbajtjes të veçanta të automjetit
  Koha e punës rregullat
  Kohë standarde për mekanik, bodywork, pikturë dhe të mirëmbajtjes
  Mjete të posaçme
  Zbatueshmëria e shërbimeve specifike të modeleve, çmimet dhe informacion mbi vendosjen e urdhrave për gamën e plotë e mjete të posaçme Ford.
  Trajnime teknike

  Instalimi Ford Etis:

  Aktivizimi është aq i instaluar, restartohet.
  Pastaj të zgjeruar "tabletë aktivizimit" në qoftë se ju le instalimi ndryshon nga "default" rregulla config.ini


  Shikoni foto:  Shtyp: 2008
  Version: 58
  Zhvilluesi: Kompania Ford
  Platforma: WinXP
  Përputhshmërisë me Vista: Po   

  Ford Etis në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:
  Fundit edituar nga AutoMaster; 02.12.201512:18.

 2. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag qyyum на пути к лучшему
  Join Date
  25.01.2012
  Auto
  Suzuki
  Modeli
  2010
  Postimet
  1
  përshëndetje
  si për të aktivizuar këtë ford etis program ford web faqen e ask userid dhe password? 3. #3
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag fabiomds на пути к лучшему
  Join Date
  30.11.2015
  Auto
  Ford
  Modeli
  Bashkim 2008
  Postimet
  1
  Hi!

  Si për të shkarkuar këtë skedar???

  Faleminderit 4. #4
  Një super-moderatore
  Vendi:
  Users Country Flag AutoMaster на пути к лучшему
  Join Date
  08.11.2008
  Auto
  BMW
  Modeli
  X5
  Postimet
  4,452
  fabiomdslidhjet për të shqyrtuar Ford Etis janë në postin e parë, nën shkatërruesi 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

ford etis

ford etis mantenimiento

ford

ce este ford etis

manuale ford etis 2015

ford etis fjalëkalimin

ford_etis_09.2008

Como activar ford etis

تصليح بكم دعامية فورد 2008ford etis id plasford etis shkarkoinstalar ford etis 2012programi i ford etisetis idhasło ford etisford etis fjalëkalim përdoruesitusuario y contraseña par ford etis 2012fordetis nem indulFord etis vijnë istallare il crakالدعاميهford tis shkarko holandezford etis magyarford etis shkarko pa pagesëmanuali ford etisfordEtis diagnóstico ecanicos

Tags për këtë Thread