+ Përgjigju Fije
Rezultatet nga 1 deri 3 prej 3
Ford Fokus II (2004-...) - riparimin e motorit Manual. Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,991

  Ford Fokus II (2004-...) - riparimin e motorit Manual  Ford Fokus II (2004-...) - riparimin e motorit Manual

  Mjetit, shërbimin dhe riparimin e Ford Fokus II lirimin nga viti 2004 deri në vitin 2008. Udhëzues përshkruan punën për makina me motorë të 1.6 litra dhe komentet në shërbim dhe të dizajnojnë makina me motorë të 1.8 dhe 2.0 litra.  Lirimin: 2009
  ISBN: 978-5-91770-057-1   

  Riparimi manual motor Ford Fokus II në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  chris100 (11.11.2012)

 3. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag zlfaga на пути к лучшему
  Join Date
  27.08.2015
  Auto
  Ford
  Modeli
  fokus
  Postimet
  1
  linkler kirik


 4. #3
  Një super-moderatore
  Vendi:
  Users Country Flag AutoMaster на пути к лучшему
  Join Date
  08.11.2008
  Auto
  BMW
  Modeli
  X5
  Postimet
  4,452
  zlfaga, спасибо за сообщение! Ссылки для ознакомления с руководством по ремонту Ford Focus II обновлены 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

ford fokus remonts

ford fokus 2004 libretto manutenzione

صيانة السيارات فورد فوكس 2004

ford ficus remonts

โฟกัส2004

libretto uso e manutenzione ford fokus 2004

Ford Fokus

rybovodstvo eksploatacja Ford fokus C max 2004

Ford focus 2 rybovodstvo

Ford fokus C-MAX (2004-)

สเปคฟอร์ดโฟกัส 1.8 2004-2008

คู่มือford fokus 1.8 2004-2008

สเปคford fokus 1.8 2004-2008

ford fokus 2004

manuale duso ford c max 2004

rybovodstvo për eksploatacija për Ford fokus C max

haynes

ford fokus 1.8

ford fokus II

ford fokus karbantartás

smidzinātāju remonts

autorepmans.com ford c-max 2006

manual en espanol de ford focus2004

Fokus manuál

ford fokus ekspluatācija

Tags për këtë Thread