+ Përgjigju Fije
Rezultatet nga 1 deri në 4 prej 4
Like Tree1I pëlqen
 • 1 Post Nga Auto Mekanik
Thread:

Ford Tourneo Connect / Transit Connect (2002-...) - riparimi Manual

Ford Tourneo Connect / Transit Connect (2002-...) - riparimi Manual. Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,991

  Ford Tourneo Connect / Transit Connect (2002-...) - riparimi Manual  Ford Tourneo Connect / Transit Connect (2002-...) - riparimi Manual

  Riparimi manual Ford Tourneo Connect / Transit Connect prodhuar që nga viti 2002. Ford Tourneo Connect dhe Transit Connect janë të pajisura me benzinë ose naftë motorët, e volumit të punës e cila është e barabartë me 1.8 litra, gjithashtu këto makina kanë 5 shpejtësi gearbox (rkpp).


  Manual ka shumë ilustrime të cilat tregojnë në mënyrë të detajuar nga organet e menaxhimit të Ford dhe faza të njëpasnjëshme për riparim punon. Të ndarë në seksione të librit të përshkruaj një të shpejtë dhe mënyra më e lehtë për të gjetur defekte dhe probleme, të ndihmojë në zgjidhjen e këtyre çështjeve.   

  Riparimi manual Ford Tourneo Connect / Transit Connect në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:
  Fundit edituar nga AutoMaster; 13.12.201522:05.
  AutoMaster i pëlqen kjo.

 2. 3 përdorues(s) tha: "ju faleminderit:
  fuentes1 (11.12.2015), ntpsang (21.06.2016), rafasotevi (24.03.2016)

 3. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag fuentes1 на пути к лучшему
  Join Date
  06.12.2015
  Auto
  Peugeot
  Modeli
  306
  Postimet
  2
  gracias


 4. #3
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag rafasotevi на пути к лучшему
  Join Date
  24.03.2016
  Auto
  Ford
  Modeli
  torneo conce
  Postimet
  1
  gracias


 5. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  transit200 (05.05.2016)

 6. #4
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag ntpsang на пути к лучшему
  Join Date
  09.04.2016
  Auto
  Toyota
  Modeli
  Corrola
  Postimet
  4
  thanks so much 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

automan العبور

Ford lidhur

transit connect riparim manual pdf

ford transit connect viti 2007 seminar manual

ford transit connect riparimi manual

tranzit

ford transit seminar manual shkarko

reparaturhandbuch ford transit connect

ford transit reparaturanleitung pdf

ford transit connect seminar manual shkarko pa pagesë

ford tourneo connect riparim manual 2009

2003 ford lidhur kullanıcı el kitabı

lpg ford lidheni me shërbimin manual

ford transit servis el kitabı

transit connect tourneo manuall

manual ford tourneo connect viti 2006

2003 ford tourneo shërbim manual

ford transit 2002

reparaturanleitung ford tourneo connect

Tags për këtë Thread