+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1
Ford Fokus pajisjet Elektrike. Rating: nga 5 , votuar 0 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,991

  Ford Fokus pajisjet Elektrike  Ford Fokus pajisjet Elektrike

  Ky udhëzues përmban detajuar skemë ngjyra e pajisje elektrike makinë Ford Fokus I. Këto automjete janë të pajisur me motorë me benzinë 1.6 unë Duratec modele; Zetec-E 1,8 unë dhe Zetec-E 2,0 unë. Gjithashtu këto vauto me manual ose automatik transmetimet. Përveç kësaj për të qarqeve elektrike, të pajisjeve, udhëzues ka ngjyra foto me përshkrimin e detajuar të njëpasnjëshme operacioneve në disassembly dhe vetë-rregullimi i alternators dhe starters.
  Viti: 2010

  Botues: Pas timonit   

  Ford Fokus pajisjet Elektrike në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  var6aveza (08.06.2015), Varga Norbert (22.04.2014)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

oborudovanie në Ford fokus

ford fokus elektrike

išardymo ford fokus

hëngrën.diagrami për Ford fokus

elektrické schéma ford fokus

Ford Fokus

Ford fokus të hahet. skema

elektricheska diagramet për Ford fokus

unë të përqëndrohet

elektricheska diagrami ford fokus

elektrike skemë në Fort transit 300

el sxema na fokus

skema kelistrikan Ford Escape

equipement electrique fokus

Ford fokus hëngri skemë

Tags për këtë Thread