+ Përgjigju Fije
Rezultatet nga 1 deri në 4 prej 4
Ford Sierra (1981 për të 1990) - punëtori Manual. Rating: nga 5 , votuar 0 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,988

  Ford Sierra (1981 për të 1990) - punëtori Manual  Ford Sierra (1981 për të 1990) - punëtori Manual

  Ford Sierra 1981-1990 - manual riparimin, mirëmbajtjen dhe operimin e automjeteve.
  I pranishëm udhëzues është një mjet për mirëmbajtjen dhe riparimin e punës së Ford Sierra është përshkruar në poster.
  Listat e mundur malfunctions dhe metodat e tyre eliminimin, e çiftëzimit dimensionet e pjesëve kryesore dhe kufijtë e tyre të lejueshme veshin, e rekomanduar lubrifikantë dhe të punës lëngje.


  Sierra dhe Turnier
  1.6 l/75 KF 6/82-8/89 1.6 l/80 HP me 9/89 1.8 l/87 HP 3/89-12/90 1.8 l/88 HP 9/87-8/89 1.8 l/90 HP 11/84-8/89 2.0 l/100 HP me 10/85 2.0 l/105 HP 6/82-4/89 2.0 l/105 HP 5/89-12/89 2.0 l/115 KF 2/85-4/89 2.0 l/120 HP me 5/89

  Sierra Diesel/Turbodiesel
  1.8 l/75 KF 1/90
  2.3 litër/67 HP 10/82 - 12/89   

  Riparimi manual Ford Sierra në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag duongminhloi на пути к лучшему
  Join Date
  17.06.2010
  Auto
  GAZ
  Modeli
  dsadsadsa
  Postimet
  1
  cảm ơn rất nhiều !


 3. #3
  Fillestar
  Vendi:
  Users Country Flag adrian30 на пути к лучшему
  Join Date
  08.12.2010
  Auto
  Ford
  Modeli
  escort
  Postimet
  1
  cum pot sa descarc acest manual


 4. #4
  Vendi:
  Users Country Flag Auto Mechanic has disabled reputation
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,988
  Quote Fillimisht Postuar nga adrian30 View Post
  cum pot sa descarc acest manual
  - отправил ссылки личным сообщением... 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

ford sierra 1981 1990 manual anglisht

riparimi Ford Sierra

Ford Sierra 1990 në manualin

ford sierra szerelési kézikönyv

ford sierra 1.6 l opinione

ford sierra javítási kézikönyv

manual për ford sierra

ford sierra tamir kataloğu

shërbimi jam Ford Sierra

instrukcja obsługi FORD SIERRA

Ford Sierra librin riparim

ford sierra kullanma kılavuzu

ford sierra 1981.rybovodstvo për sierra 1.6descargar manual ford sierra 1.6ford sierre könyv letöltésforumi Ford Sieraford sierraautorepmans.com 1177-ford-sierra-1981-1990-ne-automobilių-remontas-ir priežiūralibër manual për Ford Sierra 1990 1.6ford sierra remontsFord Sierra 1.6 1990 manual shkarkoford sierra manual anglisht1981 ford sierra 1.6ford

Tags për këtë Thread