Mirë se vini në riparimin Manualin e makinës.
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1
BMW të gjitha modelet (1952-2001) - riparimi Manual. Rating: nga 5 , votuar 0 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,386

  BMW të gjitha modelet (1952-2001) - riparimi Manual  BMW Все модели 1952-2001 - руководство по ремонту, обслуживания, эксплуатации автомобиля.
  Makina BMW. të lëshuara në periudhën prej vitit 1952 deri më 1998 dhe janë përshkruar në këtë libër, në shumicën e rasteve të vendosur nga seri dhe në çdo seri në mënyrë kronologjike. Në këtë rast edhe të përfaqësuar të shumta, pajisjet dhe mundësitë e motorëve. Në shoqërojnë tekstet dhënë informacion bazë, ata gjithashtu të përmbajë të dhëna shtesë, për shembull, në lidhje tjetër model ose stilet e trupit. Më e rëndësishme dhe më interesante makinë të paraqitur në fotot.
  Nuk adresohet në çdo hollësi trupin e tekstil me fije qelqi dhe trupin e një qëllim të veçantë nga prodhues të tjerë, me përjashtim të makinave të organeve ?Baur? (Baur). dhe të shitur përmes tregtare rrjetin e BMW racing dhe të tregojnë makina apo prototipa. Ky libër i është përkushtuar ekskluzivisht seri prodhimin e makinave të pasagjerëve me një BMW emblemës.


  Data e lëshimit: 2006
  Autor: Walter Zeichner
  Botues: "psikologjike "
  ISBN: 5-271-04845-4


  Riparimi manual BMW të gjitha modelet në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  Johnga (15.06.2014)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

bmw visi modeliai

bmw modell összes

2001 bmw kézikönyv

BMW Z3

rybovodstvo për riparim dhe eksploatacja në automobilave bmw e 32

bmw 700 ls huolto

ב מ וו 525 2001 נתוני יצרן

caroserie baur

نموذج صيانة شركة بي ام

รถสปอร์ตไฟเบอร์กลาส pdf

bmw 503d rybovodstvo në blgarski

műszaki kiadó djvu

سيارة بي ام دبليو موديل 1952

bmw z3 vedligehold

urutan seri në pembuatan mobil bmw

BMW të gjitha modelet e librit

bmw2500za

bmw600 エンジン脱着

rybovodstvo në eksploatacja në BMW

instrukcja obsługi bmw z3

Tags për këtë Thread