Mirë se vini në riparimin Manualin e makinës.
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1
BMW 5 series (1987-1995) riparimi Manual. Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,386

  BMW 5 series (1987-1995) riparimi Manual  Jep udhëzime për të pavarura riparimin dhe mirëmbajtjen e makinave BMW 5-seri me një trup të E-34.
  Udhëzues përshkruan modeleve të makinave të pajisur me benzinë motorë me djegie të brendshme me volumin: - 1.8; 2.0; 2.5; 3.0; 3.5 litra naftë dhe motorë me djegie të brendshme vëllimi i 2.4 dhe 2.5 litra.


  Riparimi manual BMW 5-series në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. 2 përdorues(s) tha: "ju faleminderit:
  Johnga (15.06.2014), StasysG (25.12.2015)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

bmw e34

Verbrennungsmotor

BMW_seris5_1987-1995

تصليح دراجة نارية ام بي pdf

1987-1995 bmw seria 5

Tags për këtë Thread