+ Përgjigju Fije
Rezultatet nga 1 deri 3 prej 3
Audi 80 / Audi 90 (1987-1990) - riparimi Manual. Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,985

  Audi 80 / Audi 90 (1987-1990) - riparimi Manual  Audi 80 / Audi 90 (1987-1990) - riparimi Manual

  Udhëzues (multimedia) për të mirëmbajtjes, të operimit dhe të riparojë makinë Audi 80 / Audi 90 (1987-1990). Udhëzues tregon se në faza të njëpasnjëshme për riparim vepra dhe mirëmbajtjen e planifikuar të mirëmbajtjes së automjeteve. Të veçantë seksionet e elektronike manual është i dedikuar për diagnozën dhe identifikimin e dështime dhe gabime dhe si për zgjidhjen e tyre. Manual pjesën me ngjyrë elektrike diagrame lejon identifikimin e problemeve në sistemin elektrik dhe për të lehtësuar instalimin e mëtejshëm të pajisjeve.
   

  Multimedia riparim manual Audi 80 / Audi 90 në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:
  Fundit edituar nga AutoFan; 20.02.201616:46.

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:

 3. #2
  Një super-moderatore
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit AutoMaster në rrugën tuaj për një të mirë të
  Join Date
  08.11.2008
  Auto
  BMW
  Modeli
  X5
  Postimet
  4,452
  lidhjet për të shqyrtuar riparim manual Audi 80 dhe Audi 90 përditësuar në mesazhin e parë të kësaj teme


 4. #3
  Fillestar
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit repman83 në mënyrë më të mirë
  Join Date
  01.06.2016
  Auto
  Honda
  Modeli
  crv
  Postimet
  2
  Waarom zie ik geen download link? Moet ik credits verdienen door te reageren op treads? 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

rybovodstvo për të riparuar dhe për të obslujvane në Audi 80

audi multimeedia juhend

http:autorepmans.comfaaudi696-Мультимедийное-руководство-по-ремонту-и-обслуживанию-автомобиля-audi-80-audi-90-1987-1990-a.html

μανιουαλ ηλεκτρικων για audi 80

elektriciski shema

audi 80 1990 manutenzione

συντηρηση αουντι 80

audi 80 elektriska shema

επισκευη audi 80

audi 90 b3 sankaba

elektrikciski pres

Tags për këtë Thread