Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet nga 1 deri 5 prej 5
Si Pemë1I pëlqen
 • 1 Post Nga Auto Mekanik
Thread:

Audi 100 / Audi 200 (1990-1994) - Udhëzues për të riparuar

Audi 100 / Audi 200 (1990-1994) - Udhëzues për të riparuar

Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,983

  Audi 100 / Audi 200 (1990-1994) - Udhëzues për të riparuar  Audi 100 / Audi 200 (1990-1994) - Udhëzues për të riparuar


  Riparimi manual dhe mirëmbajtjen e makinave Audi 100 / Audi 200 1990-1994 vjet lirimin e pajisur me benzinë motorë punojnë vëllimi i 2.0, 2.2, 2.3, një 2.8-litër dhe motorëve me naftë e punës vëllimi i 2.4, 2.5 litra.
  Udhëzues përshkruan projektimin e makinaveshumë të detajuar dhe hap pas hapi përshkruan ndryshme Kuvendi dhe dekonstruktimi operacionet, riparimin dhe rregullorja punon me makinë. Nëse ju jeni duke shkuar për të bërë riparimet veten, do të jetë e dobishme në seksionin me rekomandime specifike për makinë të kujdesit në një shtëpi të seminarit.
  Më shumë detaje procedurat motor riparim (të dy aktuale dhe riparimet kapitale), ndezjen e sistemit, i injeksionit të karburantit, sistemi (veç e veç diskuton injeksion sistemit të Ek-Motronic, Ke III-Jetronic, Monomotronic, Motronic, Z. unë dhe të Mpf I) sistemin e karburantit naftë motor sistemi i ftohjes. anësor të dhënit gji, pezullimi dhe drejtues, përparme dhe të pasme pezullime, frenave sistemi, trupin, elektrike hardware, veshje e kutive.
  Rekomandimet për mirëmbajtje, elektrike diagrame Audi 100 Audi200të kontrolluar madhësinë dhe rregullimi i të dhënave dhënë në individi kapituj.  Viti i botimit: 1998
  ISBN: 5-8069-0015-0

  Audi 100 / Audi 200 (1990-1994) - Udhëzues për të riparuar prscr1-jpg Audi 100 / Audi 200 (1990-1994) - Udhëzues për të riparuar prscr2-jpg Audi 100 / Audi 200 (1990-1994) - Udhëzues për të riparuar prscr3-jpg

  Riparimi manual Audi 100 / Audi 200 në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:
  Fundit edituar nga AutoMaster; 20.01.201617:57.
  boost442 i pëlqen kjo.

 2. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit rumpundli на пути к лучшему
  Join Date
  10.07.2010
  Auto
  Audi
  Modeli
  100
  Postimet
  1
  Koszonom a segitseget !
  Kedvenc autom AUDI 100 (1994) uzemeltetese igy konnyebbe valt.
  спасибо !


  Fundit edituar nga AutoMaster; 20.01.201617:51.

 3. #3
  Fillestar
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit sipy31 në mënyrë më të mirë
  Join Date
  14.01.2016
  Auto
  Audi
  Modeli
  100 c4 2.3 d
  Postimet
  2
  Koszonom a feltoltest. Sajnos nem talalhato a linken a fajl. Kerem segitsen. Koszonom

  Fundit edituar nga AutoMaster; 20.01.201617:52.

 4. #4
  Një super-moderatore
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit AutoMaster në rrugën tuaj për një të mirë të
  Join Date
  08.11.2008
  Auto
  BMW
  Modeli
  X5
  Postimet
  4,455
  sipy31, ссылки для ознакомления с руководством по ремонту Audi 100 и Audi 200обновлены в первом сообщении этой темы. Также ответил Вам личным сообщением


 5. #5
  Fillestar
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit auhuy92nd на пути к лучшему
  Join Date
  08.03.2016
  Auto
  Acura
  Modeli
  CR-V
  Postimet
  1
  Good. xe đẹp chất lượng, 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

manual edhe më lart audi 100

audi 100 rokasgrāmata

elektros instaliacijos skemën audi 100

esquema electrico audi 100

audi 200 schemi elettrici

esquema electrico audi 100 2.3

manual de edhe më lart audi 100 2.8

audi 100

Audi 100

manual edhe më lart audi 100 2.3

audi 100 remontas

ออดี้ 100

esqema eléctrico Audi 100

audi 80 bremžu sistemas shēma

audi a4 elektros schema

การซ่อมระบบเกียร์อัตโนมัติออดี80

manual de edhe më lart audi 100 del año 1990

audi 100 c3 elektros schema

audi100

audi 200 skema e elektros

audi100 rokasgramata dizeliem

manual audi pdf

esquema electrico audi 100 año 1994

foro coches audi 80 94 del gasolina

audi 100 manual de shtatlartë

Tags për këtë Thread