Mirë se vini në Udhëzues për riparimet e makinave.
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1
Audi A8 dhe MMI (Multi Media Interface). Rating: nga 5 , votuar 0 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,985

  Audi A8 dhe MMI (Multi Media Interface)  Audi A8 dhe MMI (Multi Media Interface)

  Manual makinën e A8 dhe MMI (Multi Media Interface).
  E MMI ka një Shfletues HTML, e cila është përdorur jo vetëm për të dixhital të menaxhimit dhe operimit të automjeteve dhe MMI, por edhe për aplikacione të tjera. Si për makinën e kujtesës, e cila nuk është veçanërisht e lirë dhe e kujtesës kërkesat janë relativisht të mëdha, është përdorur si informacion bartës CD-ROM, të cilat mund të lexohen në mënyrë të rregullt CD players.  I publikimit: 2005
  Autor: Audi AG


  Audi A8 dhe MMI (Multi Media Interface)-3d9bd13d421db70a4413e3504aa2cc32-jpg Audi A8 dhe MMI (Multi Media Interface)-8017f5618368dd494c8ce6cf764e1464-jpg Audi A8 dhe MMI (Multi Media Interface)-348399224d7a41af803ec6a61a498968-jpg   

  Audi A8 dhe MMI në AutoRepManS:  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  superrichy (04.01.2017)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

rybovodstvo për audi a 8

アウディ C6 MMI操作説明書

audi a8 mmi manuál

mmi ndërfaqe par audi a8

audi mmi

cotxes interficie catala

kitaiski multi media za audi a6

audi rri o tphcm

c6.01.03 اعطال

audi a8 mmi një

audi mmi media

audi a8 mmi használati utasítás

multi media interface, Audi A6

זה מה רכב mmi

a8 MMI 操作

아우디a8mmi분해

Tags për këtë Thread