Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1
Si Pemë1I pëlqen
 • 1 Post Nga Auto Mekanik
Thread:

Audi 100 (1983-1991) riparimi Manual

Audi 100 (1983-1991) riparimi Manual

Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,984

  Audi 100 (1983-1991) riparimi Manual  Audi 100 (1983-1991) riparimi Manual


  Manual dhe riparimin manualin e makinës Audi 100 (1983-1991).
  Ky udhëzues është një tutorial për mirëmbajtjen dhe riparimet e makinave Audi me 100 4-të dhe 5-cilindër benzinë motorë të Audi 100 modele (CC, K, CD 2.0 E Avant, Avant CC, CD Avant) motor modele (DR, DS, QO, PK, WC, KU, PN, RT, NF). Edhe në manualin mundësinë e dështimit, problemet dhe metodat e tyre eliminimin e plotë të dimensioneve të mëdha të komponentëve dhe pjesëve të limiteve të lejueshme të veshin, e rekomanduar të lëngjeve dhe lubrifikantë të automjeteve.
  Shtyp: 1998

  Riparimi manual Audi 100 në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:
  mariovial i pëlqen kjo.

 2. 2 përdorues(s) tha: "ju faleminderit:
  bvarga78 (15.02.2011), garas (16.12.2010)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

manual de instrucciones audi 100

manual instrucciones audi 100

manual de instrucciones audi 100 españolaudi a6 üzemeltetési utasításokaudi 100 használati útmutatóaudi eksplotacijas rokasgrāmataMANUAL DE USUARIO AUDI 100 avant.pdfmanual de mecanica de audi 100 5s en españolmanual de instruccioned audi 100manual.de.intruciones.audi.100audi 100 manual portuguesaudi 100Remonto vadovo Audi 100 1983-1991 limites de desgastemanual del audi 100 españolManual AUDI 100 1983-1991 shkarko pa pagesërakovodstvo za audi 100 ccaudi 100 remonta rokasgramatas-bezmaksas lejupieladeaudi 100 wc dzinējsmanual de utilizare audi100คู่มือซ่อม audi 1001982 audi 100 szerelés könyvคู่มือ audi 100奥迪100使用说明书manual de instrucciones audi 100 në gjuhën ruse

Tags për këtë Thread