Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1

Audi 100 QUATRO AVANT (1982-1990) - riparimi Manual

Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,985

  Audi 100 QUATRO AVANT (1982-1990) - riparimi Manual  Audi 100 QUATRO AVANT (1982-1990) - riparimi Manual


  Manual (multimedia) për mirëmbajtjen dhe riparimin, instalimin dhe mirëmbajtjen e makinave Audi 100 QUATRO AVANT 1982-1990 model vjet, e pajisur me një benzinë 4-cilindër motor 1.8-litër benzinë 5 cilindra motorët e volumit prej 1.9-2.3 litra dhe diesel engine 2,0; 2,4; 2,5 litra. Udhëzuesi përmban të dhënat teknike rutinë për mirëmbajtjen dhe riparimin e makinave Audi 100. Jepet një listë tipike e mundur malfunctions dhe shkaqet e tyre, si dhe metodat e tyre eliminimin.
  Audi 100 QUATRO AVANT (1982-1990) - riparimi Manual-prscr1-jpg Audi 100 QUATRO AVANT (1982-1990) - riparimi Manual-prscr2-jpg Audi 100 QUATRO AVANT (1982-1990) - riparimi Manual-prscr3-jpg

  Një multimedia udhëzues për riparimin e Audi 100 QUATRO AVANT në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. 3 përdorues(s) tha: "ju faleminderit:
  bvarga78 (15.02.2011), garas (14.01.2011), putrimas3 (21.12.2015)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

instrumenti përtej riparimit në makina

Audi 100

Riparimi dhe funksionimin e makinave të Audi 100

>Riparim dhe funksionimin e makinave të Audi 100 1982-1990

Riparimi dhe funksionimin e makinave të Audi 100 1982-1990

audi 100

Audi 8090 (1987-1990)

audi 100 dizel

audi 100 2.4 dizel

หนังสือคู่มือซ่อมรถจักรยานยนต์

naftë

audi 100 manual

Tags për këtë Thread