Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet nga 1 deri 3 prej 3
Si Pemë2I pëlqen
 • 2 Post Nga Auto Mekanik
Thread:

Audi 100 / Audi A6 (1990-1997) - Udhëzues për të riparuar

Audi 100 / Audi A6 (1990-1997) - Udhëzues për të riparuar

Rating: 5 nga 5 , votuar 2 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,984

  Audi 100 / Audi A6 (1990-1997) - Udhëzues për të riparuar  Audi 100 / Audi A6 (1990-1997) - Udhëzues për të riparuar


  Paraqet një multimedia udhëzues riparimi, mirëmbajtja dhe operimi i veturave të pasagjerëve Adui 100 / Adui A6 (1990-1997?start.) Në këtë udhëzues, në bazë të ilustruese materialin, pronarët e makinave dhe mekanikë do të gjeni të gjitha e nevojshme për riparimin e informatave të ndryshme për nyjet dhe sistemet, të njohur me veçantitë e operimit dhe të mirëmbajtjes. Edhe në manualin e pronarit përmban ngjyra instalimet dhe diagramet  Një multimedia udhëzues për riparim makinë dorëzuar nga:
  Modelet me motorët e benzinës prej 1.8, 2.0, 2.3, 2.6, 2.8 l
  Motorëve me naftë: 1.9, 2.4, 2.5 l


  Data e lëshimit: 2006


  Audi 100 / Audi A6 (1990-1997) - Udhëzues për të riparuar prnscr1-jpg Audi 100 / Audi A6 (1990-1997) - Udhëzues për të riparuar prnscr2-jpg Audi 100 / Audi A6 (1990-1997) - Udhëzues për të riparuar prnscr3-jpg

  Multimedia riparim manual Audi 100 / Audi A6 në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:
  Fundit edituar nga AutoMaster; 14.01.201610:38.
  jusufas dhe masterpilot si kjo.

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  femateusz (20.12.2015)

 3. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit metal на пути к лучшему
  Join Date
  01.06.2015
  Auto
  Audi
  Modeli
  A6
  Postimet
  1
  Как скачать ето?


 4. #3
  Një super-moderatore
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit AutoMaster në rrugën tuaj për një të mirë të
  Join Date
  08.11.2008
  Auto
  BMW
  Modeli
  X5
  Postimet
  4,455
  metal, ссылки находятся в первом сообщении этой темы 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

mms udhëzues på bilreprarationer

audi 100 a6 กับ ต่างกัน

audi 100 c3 naftë

audi 100 a6

përmbajtja

audi a6

1990 modelit audi 100 quatro dizel hakkinda bilgi

audi 100

audi 100a6 autorepman

Tags për këtë Thread