Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1

Audi Allroad Quattro - Manuali i përdoruesit

Rating: nga 5 , votuar 0 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,984

  Audi Allroad Quattro - Manuali i përdoruesit  Audi Allroad Quattro - Manuali i përdoruesit


  Audi Allroad Quattro - kjo makinë është prodhuar në një platformë të modifikuar Audi A6 Avant.
  Një veçori unike e kësaj makine është aktive ajrit pezullim automatizimi , të cilat në mënyrë të pavarur monitoron gjendjen dhe cilësinë e sipërfaqja e rrugës, përcakton automatikisht dhe ndryshimet terren të pastrimit të makinave. Varësisht nga shpejtësia hap ndryshimet Audi Allroad tokë e pastrimit - me një shpejtësi më shumë se 120 km/h ajo është e barabartë me 142 mm, si dhe në variojnë nga 80 deri në 120 km/h tokë pastrimit është 167 mm, me një shpejtësi më pak se 80 km/h tokë e pastrimit do të rritet për 192 mm dhe një maksimum tokë pastrimit të 208 mm do të jetë i instaluar në lëvizje me shpejtësi të vogël në një mënyrë shumë të keqe të rrugës.
  Audi Allroad Quattro manuali i përdoruesit në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  kaspar (03.07.2014)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

audi allroad

vyscose Arachne Audi eksploatacja

audi allroad quattro manuel

njoftim shfrytëzimi audi a6 allroad

manual utilizare audi a6 allroad

audi a6 allroad manual de utilizare

manuel shfrytëzimi audi A6 allroad

a6 allroad kliirens

allroad

audi

audi a6 vitit 2014 kasutusjuhend

Tags për këtë Thread