Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 2 prej 2

Audi A4 (1994-...) - riparimi Manual

Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,984

  Audi A4 (1994-...) - riparimi Manual  Audi A4 (1994-...) - riparimi Manual


  Multimedia riparimi manual dhe mirëmbajtjen e AUDI A4 (1994-...) përmban të plotë specifikimet teknike dhe manualin e makinës. Manual përshkruar në detaje të gjitha fazat e mirëmbajtjes rutinë dhe riparimin AUDI A4. Në seksionet individuale të përcaktojë rregullat e operimit, mirëmbajtjes dhe riparimit të turbo-të rritur, gearbox dhe kryesor të transmisionit. Gjithashtu, një vëmendje e veçantë i është kushtuar lubrifikim, ftohje, të karburanteve dhe të frenimit, sistemet.
  Audi A4 (1994-...) - riparimi Manual-prscr1-jpg Audi A4 (1994-...) - riparimi Manual-prscr2-jpg Audi A4 (1994-...) - riparimi Manual-prscr3-jpg

  Riparimi manual Audi A4 në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:
  Fundit edituar nga AutoMaster; 20.02.201621:00.

 2. #2
  Fillestar
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit MelonSmash на пути к лучшему
  Join Date
  07.03.2014
  Auto
  Audi
  Modeli
  a3 2013
  Postimet
  1
  Thanks for this been looking for a guide to service my A4 for ages. Took it last year for a full service and mot cost me a lot so I am going to try do the car service myself. 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

rybovodstvo për riparim në Audi A4

audi a4 remonto zinynas

audi a4 instrukcija

아우디 a4 사용 설명서

audi a4 lietošanas pamācību

rybovodstvo për të riparuar dhe për të obslujvane në Audi A4

아우디 a4 설명서

audi a4 javítási kézikönyv

teknike rybovodstvo për Audi A4

audi a4 remonto knyga

audi a4 viti 1999 manual del usuario

remonto vadovo audi a4

falas manual til audi a4audi a4 lietotāja rokasgrāmatarukovodstvo za audi a4rybovodstvo për Audi A4audi a4 remontasคู่มือรถ ออดี้ เอ 4คู่มือ รถaudi a4audi a4 ne rusų k.Audi a4 99아우디 a4설명서automobiliu remontas remonto gidas pdf아우디 a4 매뉴얼ऑडी ए 4 की लागत

Tags për këtë Thread