Udhëzues për riparimin e makinave
+ Përgjigju Fije
Rezultatet 1 deri në 1 prej 1
Si Pemë1I pëlqen
 • 1 Post Nga Auto Mekanik
Thread:

AUDI A4 S4 (2000-...) - riparimi Manual

AUDI A4 S4 (2000-...) - riparimi Manual

Rating: 5 nga 5 , votuar 1 përdoruesit.
 1. #1
  Vendi:
  Përdoruesit Flamurin E Vendit Auto Mekanik ka me aftësi të kufizuara reputacionin
  Join Date
  01.01.2007
  Auto
  BMW
  Modeli
  X6
  Postimet
  2,985

  AUDI A4 S4 (2000-...) - riparimi Manual  AUDI A4 S4 (2000-...) - riparimi Manual


  AUDI A4 S4 c 2000 - multimedia udhëzues për riparimin dhe mirëmbajtjen.
  Guide plotë/udhëzim për riparimin dhe mirëmbajtjen e makinave AUDI A4 (S4) që nga viti 2000. lirim

  Plotë të specifikimeve teknike.

  Manual udhëzim.

  Ato. shërbimit.Lubrifikimin e sistemit,sistemi i ftohjes,sistemin e karburantit,sistemin e frenave.

  Motorët,transmisionit,drejtues,shasi,trupi,pajisje elektrike.


  AUDI A4 S4 (2000-...) - riparimi Manual-prscr1-jpg AUDI A4 S4 (2000-...) - riparimi Manual-prscr2-jpg AUDI A4 S4 (2000-...) - riparimi Manual-prscr3-jpg

  Një multimedia udhëzues për të riparuar AUDI A4 S4 në AutoRepManS:


  E Ngjashme Lavdëruese:
  superrichy i pëlqen kjo.

 2. Përdoruesit tha: "në sajë të:
  superrichy (28.08.2016)


 

Vizitorët e gjeti këtë faqe duke kërkuar për:

rybovodstvo për audi a4 2008

audi a4 s4 instrukcija rusiskai

audi a4 s4 naudojimosi instrukcija

audi a4 rybovodstvo

handboek onderhoud audi a4navodila za uporabo audi a4دليل السيارات audi a4아우디 a4 차량설명서Használati utasítás magyar AUDI A4 AVANTaudi a4 avant slovenska navodilaaudi a4udrzba një opravy audi a4 ke stazeniaudi A4 80 instrukcii za remontuzivatelska prirucka audi a4s4 comopel multimedijos gidasaudi a4 remontsaudi a4s4 nepodręcznik multimedialny programues unë serwisowania samochodów audi a4podręcznik multimedialny programues unë serwisowania a samochodów audi a4 2000 r아우디 a4 메뉴얼AUDI A-4 održavanjeprogrami për riparim, nëseaudi a4 rybovodstvo blgarskiการดูแลรักษา audi a4 1997audi a4 priročnik

Tags për këtë Thread