Testni dirkač za Force India osvojil MRF izziv

Force India testni dirkač Conor Daly osvojil naslov v seriji indijski MRF izziv, Tiskovna služba ekipe. Conor osvojil nedeljo na dirki v Chennai in splošno uspelo priti pred njen glavni konkurent, Jordan King.
Conor-son nekdanji dirkač Formule 1 Derek Daly, ki je leta 1982 je bil moštveni kolega Keke Rosberg Williams, ko je Finn postal svetovni prvak. Čeprav oče mladih kolesarjev, Irec Mujo se je rodil v Združenih državah Amerike in celotnem kariero je na American Racing licenco. Zadnja sezona, Daly je izvedel v seriji Team Lotus in GP3 odnou zmago, končal na šestem mestu v prvenstvu.
Zanimivo je, v prvi dirki vikend zmago na indijski sled osvojil drugo slavno dinastije-Joshua Hill (t.j. Damon sin in vnuk dvakratni svetovni prvak Graham Hill). Poleg tega za 22-letni Anglež nastop v Chennai je film prvenec indijski serije.