repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Larson poplatky na neskoré Model bitke vyhrať
Pass Falk v konečnom poradí poskytuje rozdiel

DAYTONA BEACH na Floride -Kyle Larson pokračoval NASCAR jeho obliehanie vyhral Whelen All-American série neskoro Model NASCAR časť inauguračnej UNOH bitka na pláži v pondelok večer na Daytona International Speedway.
Vládnuceho NASCAR K & N Pro Series východ majster z Elk Grove, Kalifornia, vymenil náskok s C.E. Falk trikrát konečné 10 kôl po spustení závodu z na druhé miesto. Plurality vyjde zase 4 4-mile oválne Larson kontakt s Falk, závod vodca, a beží k víťazstvu.
"Je to prvý závod som vôbec niekto týmto spôsobom, ale to bol docela veľký závod," Larson povedal. "Chcel som vyhrať. Je to v poslednom kole. Budete musieť spomaliť toľko v centre rohu, dostal ho spustiť a dostal do zadnej časti ho. Dostal pod ním a potom ho dostal. Cítim sa zle pre neho, ale ako som povedal, som chcel vyhrať."
Ben Rhodes, ktorá viedla závod-vysoká 87 kôl, skončil druhý, kým Falk preskupené dokončite tretie. Anthony Anders a inaktivovať McCaskill skončil štvrtý a piaty resp..
Falk bol sklamaný s vývojom udalostí po vedúci 61 kôl.
"Len som sa snažil chrániť dno, ako najlepšie som mohla," povedal Falk v poslednom kole. "On ma raz a myslel som, že som chcel byť v poriadku, ale bol som koleso-spinning celú dobu. Napokon, on len hotových nás vypnutie. Mám niektoré skvelé poznámky na budúci rok ísť a vyskúšať a vyhrať túto vec."
Matt Bowling, 2012 Whelen All-American Series národného šampióna Lee Pulliam, Dalton Zehr, Brandon Rogers a Garrett Campbell dokončená top 10.
Skôr v deň, Rhodes a Larson vyhral dva kvalifikačné preteky tepla a podľa mince prehadzovať Rhodes získal pole position pre závod. Larson je súťaží vo všetkých troch sériách – Whelen All-American série NASCAR K & N Pro Series a NASCAR Whelen upravil Tour – počas dvoch-dňový akcie.
Navyše, K & N Pro Series a Whelen upravil turné konať tréningy. Greg Pursley viedla cesta pre K & N Pro Series kým Larson tempo poľa pre Whelen Modifieds. Obe tieto série bude späť na trať za pár tréningov v utorok pred ich kvalifikačné preteky tepla. Whelen upravil Turistická funkcia závod je stanovená na 7:15 PM ET nasleduje K & N Pro Series hlavnou udalosťou na približne 8:30 hod
RÝCHLOSŤ a MRN vykoná na začiatku akcie 7 hod a NASCARHomeTracks.com bude mať dodatočné pokrytie po celý deň. MRN pokrytie bude tiež byť zhromaždený SiriusXM NASCAR rádio, kanál 90.