Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.
+ Одговори на Темата
Резултати 1-2 од 2
 1. #1
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,127

  Насоки за поправка и одржување на автомобилот CHEVROLET LACETTI Hatchback.  CHEVROLET LACETTI Hatchback - прирачник за поправка, одржување и функционирање на возилото.
  Б претставува насоки дадени голем чекор-по-чекор опис на работи на одржување и поправка на CHEVROLET LACETTI hatchback. Сите операции се проследени со детални фотографии.

  Издавање: 2008
  Издавач: СВЕТОТ на Avtoknig
  ISBN: 978-5-90309L -56-0

  Страници: 320
  Големина 167MB


  CHEVROLET LACETTI Hatchback руководство по ремонту-prscr1-jpg CHEVROLET LACETTI Hatchback руководство по ремонту-prscr2-jpgCHEVROLET LACETTI Hatchback руководство по ремонту-prscr3-jpg


  Преземете поправка Прирачник CHEVROLET LACETTI Hatchback на AutoRepManS: 2. #2
  GoshaDnepr is offline Почетник GoshaDnepr на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  05.02.2010
  Модел
  Lacetti Hatchback
  Мислења
  1
  Ви благодарам многу!

 

 

Слични Теми

 1. Одговори: 3
  Последен Пост: 03.01.2021, 06:32
 2. Одговори: 3
  Последен Пост: 29.07.2016, 06:39
 3. Одговори: 1
  Последен Пост: 20.05.2015, 13:40
 4. Одговори: 0
  Последен Пост: 20.02.2013, 13:40
 5. Одговори: 0
  Последен Пост: 26.05.2010, 11:37

Ознаки за оваа Тема

Back to top