Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.
+ Одговори на Темата
Резултати 1-2 од 2
 1. #1
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,127

  На прирачник за корисникот Chevrolet Lacetti.  Во претставен прирачник за корисникот Chevrolet Lacetti содржи информации за правилата за работа и одржување на новиот Lacetti. На упатство содржи важни информации за безбедносни мерки при работењето на автомобил. Да се изврши безбедна и сигурна работа, да се прочита и да ги користите овие препораки.


  Големина: 15.8 Mb


  Преземете Chevrolet Lacetti упатството за на AutoRepManS: 2. #2
  AutoFan is offline Супер-модератор AutoFan на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  08.11.2008
  Модел
  Diablo
  Мислења
  3,759
  обновено

 

 

Слични Теми

 1. Одговори: 3
  Последен Пост: 03.01.2021, 06:32
 2. Одговори: 3
  Последен Пост: 29.07.2016, 06:39
 3. Одговори: 0
  Последен Пост: 20.02.2013, 13:40
 4. Одговори: 0
  Последен Пост: 26.05.2010, 11:37
 5. Одговори: 1
  Последен Пост: 05.02.2010, 21:09

Ознаки за оваа Тема

Back to top