Anatolijs Chubais "Live Journal", komentēja incidentu 31. maijā pie Minskas šosejas kad savu auto mēģināja izvairīties no satiksmes sastrēgums, izmantojot īpašu trauksmes un auto apkopes. Un tajā pašā laikā un atvainojās par to, ka autobraucēji dažreiz dod tiem neērtības. Atgādināt incidents. Blogger avmalgin uzrakstīja viņa Facebook lapā: "pie Minskas šosejas netālu no Maskavas Anatolijs Borisovich Chubais mašīnu, nepievērš uzmanību ceļa apzīmējumiem un skaidri kustības dalībnieku izveidi avārijas, raspihivala. Gadījums bija no rīta, bija mašīnu apkopes un apsargāta, tātad visdrīzāk Anatolijs Borisovich atradās Audi ". Autors neatbildētos motorcade pēc redzēt, ka auto apkopes "uz sabotāžu". "Sākumā es nesapratu, ko mana vadītāja darbībām vai aizsardzību, viņš ieraudzīja"pazīmes sabotāžu". Ar viņa automašīnu vai, nedod Dievs, pie sevis neviens aizskart, viņš neko neatbildēja uz skaļruni, neviens piemērot iedarbīgākas ierosināšanu piespiest to mainīt kustības virzienu un ātrumu. Es atzīmēju parenthetically, ka mani aizsargs, saskaroties ar šķietamo apzināti bloķē mūsu transportlīdzekļu kustību uzreiz zināja, ka nav šaubu par sabotāžu pret mums (mūsu gadījumā nevar izslēgt), un pieņēmusi lēmumu šajā situācijā mierīgi un uzmanīgi, parries Anatolijs Chubais. Un tagad fun daļu. "Otrkārt, attiecībā uz visiem vadītājiem. Bet šeit es vēlētos izmantot šo izdevību, lai atvainotos. Atvainojamies par to, ko mēs dažkārt sagādāt neērtības mūsu ceļojumu, "saka rusnano galvu. Bet sirdsapziņa mostas nav vispār: direktors, kultūru un mākslu Mikhalkov, Ņikita Sergeyevich ne sen atņēma Flashers, turpina rupji pārkāpj noteikumus un iet pretējā joslā.