repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Szombaton részt vettem a Kia 200 Continental gumiabroncs Sports Car Challenge verseny a Homestead-Miami Speedway. Bár régebben ez volt rendszeres versenyek fedezésére Id először láttam egy versenyen ebben a sorozatban, mivel 2009.

A szám-ból címszavakat rám (66) mint a számos különböző modellek az autók (20) versenyben. Emlékeztetőül a Grand-Am Continental gumiabroncs Sports Car Challenge van két osztály, futó ugyanazon a versenyen autót kezdve a Chevrolet Camaros és Ford Mustang le méretű Mini Coopers és a Honda állampolgári ismeretek. Annak ellenére, hogy a különbség a szankcionálási szervezetet le egy jó munka-ban gyártás a verseny igazán versenyképes minden osztályban.

Során a 200 mérföldes verseny körül a 2. 5 kilométer hosszú út során a Homestead-Miami Speedway ott rengeteg fellépés és a későbbi győztes volt Bill Auberlen/Paul Dalla Lana Turner Motorsport-BMW M3 (autó nincs 96) a Grand Sport (GS) osztályban. Ryan Ellis/Ian Barabás volt a kockás zászlót az utcai Tuner (ST) osztályban vezetői a THM hangolt VW GTI (autó nem 171).

Ez kiábrándító hányszor a versenyzők kellett elviselni a teljes tanfolyam sárgák a kisebb incidensek. Minden 25 ből 87 kör voltak futhatnak a sárga, ami azt jelentette, hogy a Kia Optima Turbo tempót autót az nyerő autó részére körülbelül fél kört, ez volt látható, mint a hivatalos vezető volt.

A másik csalódás volt a hiánya nézők részvételével: az óriás raceway. A lelátó volt még az előző verseny fő jellemzője a Rolex Grand-Am autók gyakorlatilag üresen.

Ma azt hiszem, a tényleges verseny nézők száma nem számít annyira, mint ez hozzászokott, hiszen televíziós közvetítéséhez, ami igazán teszi a pénzügyi befektetés érdemes a jól szponzorált csapatok.

Bár sok csapat kap segítséget a gyártók csak igazán gyár által támogatott mérkőznek a Ford, Honda, Kia, Toyota és a Subaru. Ott voltam egy vendég, Kia, melyik a legújabb gyártójával, és adja meg a sorozat a Kia Forte Koup. A két autó csapat kezeli kinetikus Motorsport Grúziában. Mivel ez Kias első kísérlet a verseny, a csapat azonnal bevallja, tavaly volt a tanulási tapasztalat.

A Daytona az első versenyt ebben a szezonban, a Koups végzett 2., és 12-én, a ST-osztály. A tanya versenyt Nic Jonsson/Michael Galati (autó nincs 10) végzett az osztályban, miközben Adam Burrows/Trevor Hopwood (autó nem 12) után kapok a hátsó lökhárító kész 25-én futottam le egyik szakaszában a verseny alatt. Annak ellenére, hogy az alacsonyabb spot a tanya versenyen, Jonsson harmadik pont és Kia második helyen gyártó két futam után.

Csakúgy, mint az NBA-Impressionist, Kia ösztönzi a tulajdonosok részt venni a versenyen, és jó néhány Kia birtokló családok számára dedikált plakátok a gyerekek voltak. Kia úgy véli, hogy a verseny segít növelje láthatóságát a U. s. és is segíthet javítani a jövőbeni gyártási személygépkocsik Kia mérnökök értékes visszajelzést kap a verseny csapat.

A verseny-rajongó a mindig nagy-hoz lát a rendszeres termelés autók gyártóinak aktívan részt sedan racing. Még akkor is, ha nincsenek sokan, hogy ténylegesen részt versenyeken személyesen, az előnyei közé tartozik a technikai tudás, amely segít tökéletesít a tenyészt.