Translated text
Larson díjak késő modell csatát nyerni
Pass Falk végső viszont biztosítja a különbség

DAYTONA BEACH, Fla – Kyle Larson továbbra is az ostrom NASCAR megnyerte a NASCAR Whelen All-American sorozat késő modell része az alakuló UNOH csata At The Beach, hétfőn este a Daytona International Speedway.
Az uralkodó NASCAR K & N Pro sorozat keleti győztese az Elk Grove, Kalifornia, cserélték a vezető CE Falk háromszor több, mint az utolsó 10 kör után a verseny kezdve a második helyre. Az utolsó körben jön ki a.4 mérföldes ovális Larson 4 viszont a kapcsolatot a Falk, a versenyt vezető, és hajtott a győzelmet.
"Az első versenyen az, amit valaha egy adott módon, de ez volt egy elég nagy verseny," mondta Larson. "Azt akartam, hogy nyerni. Ez az utolsó körben. Lassú, annyira a központban, a sarokban van, van rajta futtatni, és a kapott-ba vele vissza. Alatta neki van, és akkor jutottam vele. Rosszul érzem magam érte, de mint mondtam, azt akartam, hogy nyerni."
Ben Rhodes, aki vezette a versenyt-magas 87 kör, másodikként, míg a Falk összefoglalni a harmadik helyért. Anthony Anders és számbeviteli McCaskill elkészült negyedik és ötödik ill.
Falk volt csalódott a fordulat után vezető 61 kör.
"Én csak próbált-hoz megvéd alján, mint a legjobban tudtam," mondta a Falk az utolsó körben. "Felkelt nekem egyszer, és azt hittem, én akartam lenni rendben van, de a kerék-fonás volt, az egész idő alatt. Végül ő most fejezte be minket. Van néhány nagy megjegyzi, a jövőre, hogy menjen, és próbálja meg, és nyerni ezt a dolgot."
Matt Bowling, 2012 Whelen All-American sorozat nemzeti bajnok Lee Pulliam, Dalton Zehr, Brandon Rogers és Garrett Campbell befejezni a top 10.
Korábban a nap Rodosz és Larson megnyerte a két selejtező versenyek hő és alapján egy pénzfeldobás Rhodes szerzett a pole pozíciót a versenyre. Larson-Whelen All-American sorozat NASCAR K & N Pro Series és NASCAR Whelen módosítva Tour – három sorozatban a két napos rendezvény alatt versenyeznek egymással.
Ezen túlmenően a K & N Pro Series és Whelen módosítva túra tartott gyakorlóleckéi. Greg Pursley mutatta az utat a K & N Pro sorozat, míg Larson tempójú területén a Whelen Modifieds. Mind e sorozat lesz a pályára egy pár gyakorlóleckék kedden a megfelelő feljogosító hő versenyek előtt. A Whelen módosítva túra vonás verseny 7:15 órakor ET követve a K & N Pro Series main event-on körülbelül 8:30-ig be van állítva
SEBESSÉG és MRN viszi az akció kezdete este 7 órakor, és NASCARHomeTracks.com lesz a kiegészítő lefedettség a nap folyamán. Az MRN-lefedettség is felveszi SiriusXM NASCAR rádió, csatorna 90.