repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Κερδίσει Larson χρεώνει τέλη μοντέλο μάχης
Πέρασμα του Falk στην τελική στροφή παρέχει τη διαφορά

DAYTONA BEACH, Φλόριντα -Κάιλ Larson συνέχισε την πολιορκία του στο πρωταθλήματα NASCAR κερδίζοντας το τμήμα του NASCAR Whelen All-American σειρά αργά μοντέλο της εναρκτήριας UNOH μάχη στο The Beach τη Δευτέρα το βράδυ στο Daytona διεθνής πίστα αγώνων.
Το βασιλεύοντας NASCAR K & N Pro σειρά Ανατολή πρωταθλητής από άλκες Grove, Καλιφόρνια, αντάλλαξαν το προβάδισμα με C.E. Falk τρεις φορές πάνω από το τελικό 10 γύρους μετά την έναρξη του αγώνα από τη δεύτερη θέση. Στον τελικό γύρο, ερχόμενοι από τη σειρά 4 από το οβάλ.4 μιλίων Larson γερμανοκρατούμενη Falk, ο ηγέτης της φυλής, και τροφοδοτείται στη νίκη.
«Πρόκειται για τον πρώτο αγώνα που έχω ποτέ ένα αυτόν τον τρόπο, αλλά αυτό ήταν ένα αρκετά μεγάλο αγώνα, "Larson είπε. «Ήθελα να κερδίσει. Πρόκειται για τον τελευταίο γύρο. Έχετε να επιβραδύνει τόσο πολύ στο κέντρο του γωνία, πήρα τρέχει πάνω του και μπήκε στο πίσω μέρος του. Πήρε κάτω από αυτόν, και στη συνέχεια πήρε τον γύρω. Αισθάνομαι κακός για αυτόν, αλλά όπως είπα, θα ήθελα να κερδίσει.»
Ben Ρόδου, ο οποίος ηγήθηκε μια φυλή-υψηλή 87 γύρους, τερμάτισε δεύτερος, ενώ Falk συγκεντρωθούν για να πάρει την Τρίτη. Anthony Anders και Εκτιμήσειςαξίαςγιατιςφάσειςκατασκευής McCaskill τελείωσε τέταρτη και Πέμπτη αντίστοιχα.
Falk ήταν απογοητευμένος με την τροπή των γεγονότων μετά την πρώτη θέση 61 γύρους.
"Απλά προσπάθησα να προστατεύσουν τα κάτω όσο καλύτερα μπορούσα," δήλωσε ο Falk του τελευταίου γύρου. «Μου πήρε μία φορά και σκέφτηκα ότι ήταν gonna είναι εντάξει, αλλά ήμουν ρόδα-περιστρέφοντας όλη την ώρα. Τέλος, μόλις τελείωσε μας off. Έχω πήρα μερικές μεγάλες σημειώσεις για τον επόμενο χρόνο να πάει και να προσπαθήσουμε και να κερδίσει αυτό το πράγμα.»
Matt μπόουλινγκ, 2012 Whelen σειρά All-American εθνικός πρωταθλητής Lee Pulliam, Dalton Zehr, Brandon Rogers και Garrett Campbell ολοκληρωθεί top 10.
Νωρίτερα μέσα στην ημέρα, Ρόδου και Larson κέρδισε τα δύο Προκριματικοί αγώνες θερμότητας και δυνάμει ταυτόσημο Ρόδος κέρδισε την pole position για τον αγώνα. Larson είναι ανταγωνιστικά στις τρεις σειρές-Whelen σειρά All-American, NASCAR K & N Pro Series και NASCAR Whelen τροποποιηθεί περιοδεία-πέρα από το two-day event.
Επιπλέον, η K & N Pro Series και Whelen τροποποιηθεί Tour που πραγματοποιήθηκε περιόδους πρακτικής εξάσκησης. Greg Pursley άνοιξαν το δρόμο για την K & N Pro Series, ενώ Larson ρυθμό πεδίο για την Whelen Modifieds. Των δύο σειρών θα είναι πίσω στο δρόμο για ένα ζευγάρι των προπονήσεις την Τρίτη πριν από τους αντίστοιχους προκαταρκτικούς αγώνες θερμότητας. Η χαρακτηριστική κούρσα Whelen τροποποιηθεί περιοδεία έχει οριστεί για τις 7:15 μ.μ. ET ακολούθησε το K & N Pro Series main event στις περίπου 8:30 μ.μ.
ΤΑΧΎΤΗΤΑ και το ΑΑΚ (MRN) θα φέρει την έναρξη δράσης στις 19.00 και NASCARHomeTracks.com θα έχουν συμπληρωματική κάλυψη όλη την ημέρα. Η κάλυψη του MRN θα επίσης να ενταχθεί από SiriusXM NASCAR ραδιόφωνο, κανάλι 90.