repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Larson Poplatky Pozdě Model Bitvu Vyhrát
Průchod Falk V Konečném Pořadí Poskytuje Rozdíl

DAYTONA BEACH na Floridě. - Kyle Larson pokračoval v obléhání NASCAR, když vyhrál NASCAR Whelen Všechny-Americké Série Pozdní Model část zahajovací UNOH Bitva Na Pláži v pondělí večer na Daytona International Speedway.
Vládnoucí NASCAR K&N Pro Series Východ šampion z Elk Grove, Kalifornie., vyměnil vedení s C.E. Falk třikrát za posledních 10 kol po startu do závodu z druhé pozice. Na závěrečné kolo vyjde Zase 4 .4-mile oválné Larson se kontaktu s Falk, lídra závodu, a poháněl k vítězství.
“Je to první závod, co jsem kdy člověk tímto způsobem, ale tento byl docela velký závod,” Larson, řekl. “Chtěl jsem vyhrát. Je to poslední kolo. Musíte zpomalit natolik, ve středu rohu, dostal jsem běžet na něj a dostali se do zadní části ho. Dostal jsem pod ním a pak jsem mu kolem. Cítím se špatně pro něj, ale jak jsem řekl, chtěl jsem vyhrát.”
Ben Rhodes, který vedl závod-vysoké 87 kolech, skončil na druhém místě, zatímco Falk přeskupil do konce třetí. Anthony Anders a Deac McCaskill skončil čtvrtý a pátý, resp.
Falk byl zklamaný, že na řadě akcí po vedoucí 61 kol.
"Jen se snažil chránit spodní, jak nejlépe jsem mohl," řekl Falk z posledního kola. "Dostal mě jednou a já myslel, že bude OK, ale byl jsem obrátky celou dobu. Konečně právě dokončil nás. Já mám nějaké velké poznámek pro příští rok jít a pokusit se vyhrát."
Matt Bowling, 2012 Whelen Všechny-Americké Série národní vítěz Lee Pulliam, Dalton Zehr, Brandon Rogers a Garrett Campbell dokončena top 10.
Dříve v den, Rhodos a Larson vyhrál dva kvalifikační tepla závodů a na základě losování, Rhodos, získal pole position pro závod. Larson je konkurenční ve všech třech sériích - Whelen All-American Series, NASCAR K&N Pro Series a NASCAR Whelen Upravené Tour - během dvoudenní akce.
Navíc, K&N Pro Series a Whelen Upravené Turistické konat tréninky. Greg Pursley vedla cesta pro K&N Pro Series, zatímco Larson chodil po poli pro Whelen Modifieds. Oba tyto řady budou zpátky na trať po pár trénincích v úterý před jejich kvalifikační tepla závody. Na Whelen Upravené Turistické hlavního závodu je nastaven na 7:15 hod. ET následuje K&N Pro Series main event v cca 8:30 hod.
RYCHLOST a MRN bude provádět akce začíná v 7 hod. a NASCARHomeTracks.com bude mít doplňkové krytí po celý den. Na MRN pokrytí bude také být sebrán SiriusXM NASCAR Rádio, kanál 90.