Translated text
Ларсън такси до края модел битка спечели
Проход на фолк в крайния ред осигурява разликата

ДАЙТОНА Бийч, Флорида — Кайл Ларсън продължава си обсада на НАСКАР от спечелване на НАСКАР Whelen All-American серия късно модел част от учредителната UNOH битка в Beach в понеделник вечерта в Дейтона международен Мотописта.
Управляващи НАСКАР K & N Pro серия изток шампион от Elk Grove, Калифорния, замениха начело с C.E. Falk три пъти над окончателното 10 обиколки след стартиране на състезанието от Втората позиция. Последната обиколка идващи от Turn 4 на.4-мили овална Ларсън прави контакт с фолк, лидер на състезанието и сила за победата.
"Това е първата раса аз съм някога някой по този начин, но това е една доста голяма раса," Ларсън каза. "Аз исках да го спечелим. Това е последната обиколка. Вие трябва да забави толкова в центъра на ъгъла, аз имам тичам в него и влезе в него. Имам под него и след това го има. Аз се чувствам зле за него, но както казах, аз исках да спечели."
Бен Родос, който бе начело на състезанието-високо 87 обиколки, завърши на второ място, докато Falk прегрупират да завърши на трето място. Антъни Андерс и Deac McCaskill финишираха четвърто и пето.
Falk е разочарован с развой на събитията след водещи 61 обиколки.
"Просто опитах да защита на дъното, като най-добрите бих могъл," каза Фалк на последната обиколка. "Той ме веднъж и мислех, че щеше да се оправи, но е колело предене през цялото време. И накрая той току-що завърши ни. Имам някои големи бележки за следващата година да отидете и опитайте да и спечеля това нещо."
Мат Боулинг, 2012 Whelen All-American Series Национален шампион Лий Pulliam, Георгиева Zehr, Брендън Роджърс и Гарет Кембъл завърши в Топ 10.
По-рано през деня Родос и Ларсън спечели двете квалификациите състезания на топлина и поради хвърля монета Родос печели пол-позишън за състезанието. Ларсън се конкурират в трите серии – Whelen All-American серия, НАСКАР K & N Pro серия и НАСКАР Whelen модифицирани турне – над двудневно събитие.
Освен това K & N Pro серия и Whelen модифицирани турне проведе занятия. Грег Pursley доведе пътя за K & N Pro серия, докато Ларсън крачка полето за Whelen Modifieds. Двете тези серии ще бъде отново на път за един чифт на занятия във вторник пред техните квалификационен топлина състезания. Whelen променил Туристическо състезание е определен за 19:15 ч. ET последвано от K & N Pro Series главното събитие в около 8:30 ч.
СКОРОСТ и MRN ще носят действие началото в 7 ч. и NASCARHomeTracks.com ще имат допълнително покритие през целия ден. MRN покритие ще бъде прибран от SiriusXM НАСКАР радио, канал 90.