repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Rok v autách: snímka album od 12 mesiacov žiť život na Cropley laneIts nad, a Im nie radosť. Uprostred sviatočné ducha, to mi pripadá, že je tu priestor pre nádych melanchólie.
Weve mal taký nádherný motorizmu rok; možno jednu nádej na niečo napoly ako príjemné budúci rok? A život privilegované život robím, som urobil môj príležitosti?
Tento rok...
. . . Myslím, že odpoveď na túto druhú otázku je podmienené Áno. Vždy vám lepšie, ale môj rozlíšenie vlani v rovnakom čase šťastný-modul autá, ľudia a udalosti význam cez rok trval až do posledných mesiacov klasické auto Show v NEC v Birminghame. Tiež mi priniesol potvrdenie, že všetky dobré auto príbehy sú o ľuďoch.
Budúci rok...
... economys nikam, ale sme stále môže závisieť na automobilový priemysel vytvoriť viac a lepšie autá. Budúci rok sa dostáva nový Range Rover Sport, športové vozidlo Jaguar F-type, Maserati SUV a hybridné Porsche 918 Spyder. A to je len poškriabaniu povrchu.
Tiež sa tešíme na siatie narastajúcim fascinujúce veci, a produkovať 51 Prima čísel časopisu. Ale nič z toho je polovica stojí za to robiť bez pokračujúcu podporu od vás, našich verných čitateľov. Všetci posielať veselé, úprimné poďakovanie za posledných podporu a dúfa, že vidíte fit pokračovať vo vzťahu šťastný nový rok.
Original text


Najlepšie a zvyšok 2012-carlos-tavares_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-daf-rally-car_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-filming-rig_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-ford-gt-lamborghini_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-lotus-paul-matty_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-nissan-leaf-twizy-ampera_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-range-rover-marrakesh-2_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-simca-1000_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-citroen-ami_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-commer_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-dkw_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-flathead-ford-v8_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-opel-gt_0-jpgNajlepšie a zvyšok 2012-renault-4cv_0-jpg