Rusya DTÖ yılın sonundan önce katılmak mümkün, görüşmelerin süresiz olarak, ekonomik kalkınma ve ticaret Elvira Nabiullina son verebilir. Önemli konu Rusya sanayi montaj yeni mod kalır. Ağırlıklı olarak endüstriyel derleme modu, Rusya'da sanayi montaj modunda çalışan yabancı yatırımcılar tarafından sağlanan koşulların DTÖ gereksinimlerini karşılamayan devletler Avrupa Birliği ile memnun. Katılım, Maxim Medvedkov, müzakereler için Rus Delegasyonu Başkanı durum yorumladı: "biz kalite hızı üyelik için kurban istemiyorum. Toplam satırlarını biz bize, önemli kayıt ve şartlar üzerinde biz kendimizi ilişkilendirmek için gitmeyin. Yardım Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) 1995 yılında kurulan uluslararası bir organizasyondur. DTÖ belirtilen amacı fikir yayılması ve serbest ticaret ilkeleri ve üye devletlerin ekonomik büyüme stimülasyon olduğunu. Organizasyon geliştirme ve yeni ticaret anlaşmaları uygulanması sorumludur ve birçok ülke tarafından imzalanan ve kendi parlamentoları tarafından onaylanmış tüm anlaşmalar uymak. Ancak, pek çok uzman küçük ülkeler DTÖ küçük etkiye sahip ve gelişmekte olan ülkelere yardım rağmen belirtilen amacıdır, gelişmiş ülkelerde, her şeyden önce kendi ticari çıkarları var inanıyorum.