Nov model za Land Rover je pridobil svoj prvi uradni lastnik. Land Rover svečano predali prva kopija modela obseg Rover Evoque Dawn Phillips, vnukinja kraljice Elizabete II. Predstavitev je bila del prvenstva konjeniški šport konj poskusov,: Burghley na storitev, ki je vključevala 60 vozil Evoque. Zara Phillips je že dolgo uradni ambasador Land Rover, vendar vseeno iskreno vesel za novo vozilo. "Sem odraščal med avtomobili Land Rover za več let kot veleposlanik blagovne znamke. Še vedno, ne more čakati, da sedi za volanom svojega novega Evoque. On je samo dobro izgleda in sem počaščen, da sem se je zgodilo v obstati prvi oseba v Združenem kraljestvu, ki bo dobil avto, "je dejal Phillips med slovesnostjo. Primerek obseg Rover Evoque, podedoval zore je model pâtidvernuû sive Stornaway sivo z 2,2-litrski dizelski motor, 6-stopenjski avtomatski menjalnik, panoramsko streho, park pomoč sistem, vzvratno kamero in sistem spremljanja mrtvih con. Trenutno, Land Rover je že prejela več kot 20000 prednaročila po vzorcu vrsto Rover Evoque.