Uzun zamandır ilk defa padok çıktı David Richards – belki de en başarılı bir kriz yöneticisi olarak F-1. Acaba kimi kurtaracak bu sefer?

Maldonado bir şekilde para kazanmak için iyi bir şey yanlış ayağa kalktı açılışında, Ağırlık durdu, Button hiç bir şeyden vazgeçmeye karar verdi ve yarışı сыпал gömlekleri Twitter'da. Doğru, Jens, bırak Fernando biraz çalıştıktan тестировщиком

Alonso her zamanki gibi выложился 120%. Üzgünüm, şimdilik bu bile yeterli girebilmek MP4-30 puan – 11-e yer

İşte Sergio Perez başardı işlemek için küçük bir mucize ve bitirdi 8-m sayesinde olağanüstü yetenek beslemek için bir lastik

Квят geldi hemen arkasında meksikalı. 4 puan 4 – yarış bekliyorduk daha

Sparks sadece güzel, ama aynı zamanda yararlı değildir. Nigel başına dinle: Onlar onların takipçilerinden aktarma. Yörünge uzak küçük bir çalı arıyordu. Arkasındaki adam vurdu ve vizörü yanmış yağmur sparks

Мотористы Renault bir adım daha ileri gitti ve оснастили kendi motorları fonksiyonu duman perdeleri ve разливающегося yağ. Gerçekten, Riccardo öğrendim bu konuda sadece bitiş çizgisine

Eğer Kimi ilgi istatistikleri, bilseydim böldüğüm dizi 27 yarış olmadan bir podyum. Ama biz eminiz: her şey hep onun o anda, tuhaf bir soda yerine şampanya

Bay parmak iki ciddi hatalar yaptı ve ilk kez bu sezon, kendini bir fincan bulundu. Arrivabene heyecanlandım değil

Nico, teşekkür ederim, ne okuyorsun bize. Bir hafta önce biz tavsiye sana daha az sızlanan ve daha fazla mücadele – görüyor musun, çalışıyor!