Williams çukur durur çalışma gün geçirdi

Protokol Williams yarışçılar Cuma son iki satırı kazandı: takım pit stop pratik tüm gün adıyorum hız üzerinde çalışmaz. Bu amaçla parça bir bütün olarak tüm yarış takımı Williams geldi.
Valtteri Bottas: Pit stop-rağmen kötü hava pratik üzerinde konsantre sabah çok şeyi başardı.

Bu yordam, birkaç anahtar nokta: zaman kaybetmemek için sırayla racer gerekir daha sonra hız kısıtlayıcı satırdan önce araştırma, ideal olarak hizmet makineleri yerde varmak ve güvenle kapalı koltuk. Çeşitli faktörler kontrol altında tutmak zorunda, ama daha fazla tren, daha fazla takım güven ve daha hızlı hareket.

Aşağıdaki sınamaları sonra ben Melbourne izinden çukur için tamamen hazır olacak benzer eğitim yapacak.

Papaz MaldonadoBugün günü adamış olduğunu tamamen pit stop taklit-bize takım kış aradan sonra çalışmaya faydalı oldu.
В Williams день посвятили отработке пит-стопов-ta2_zlcsie-jpg
Genel olarak dört gün yapıldı bunlar yolu ile mutluyum: makine, Evet ve hızı iyi. Planladığımız her şeyi yaptık. Evet, var hala bir sürü iş, ama devam istediğiniz yönü temsil ediyoruz ve FW35 ile çalışmaya devam edecektir Barcelona-İleri hafta dönen için sabırsızlanıyoruz.

Mike KoflènTeknik direktör: Bugün yolda tüm rutin pit stop çalıştığımız çünkü Tugay Williams yarış katıldı. Hava, yağmur, beklendiği gibi oldu ama biz zaman kaybetmek değildi. Genel olarak, hafta ilham-güvenilirliğini makineleri sonuçlarını fırsat sayısı. Barcelona'da hızı üzerinde çalıştığı son testleri devam.