Luiz Razia: jutri sem prepričan-bo uspelo

Marussia F1 Team zjutraj imenuje ime tega drugi dirkač v moštveni kolega Max Chilton postal drugi debitant Luiz Razia, ki je takoj vzel kolo na teste. V intervjuju za britanski SkySports Razia priznala, da ne bo enostavno, vendar je upal, za hitro prilagajanje.
Luiz Razia: "in za ekipo, odločitev je bila težka in pričakujem, da ni lahka naloga, vendar skupaj smo prepričani, da zmorem. Številne poti so nas poznajo Max, veliko postopkov so novost, ampak voznike z izkušnjami v GP2, ponavadi hitro sestavljen v pravilen ritem. Upam, da se to zgodi v mojem primeru. Bomo morali iti skozi nekaj težkih trenutkih, vendar to ni problem.
Pozimi je bilo težko. Potrebnih za ohranjanje motivacije, da vlak več 5:0 pm v tednu in še naprej pogajati z ekip o podpisu pogodbe, ampak zdaj, da ni važno.
Zjutraj, vse je bilo zelo dobro, ekipa preizkušen več rešitev, sem se uporabljajo za avto, volan nadzor, nove gume. Šlo vse gladko, dokler sem imel težave z motorjem, ki sem moral ustaviti avto. Na žalost, vrnitev na progi, vendar sem prepričan, da bo jutri uspelo. "