repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Karkoli vaš okus motorsport, dirke na svetu ta vikend vse proizvedene presenečenj. Omogoča začetek na vrhu: Lewis Hamilton zmagal eden najbolj razburljivih dirk F1 v dolgo oprijemalne vodila od Sebastian Vettel pet krogov od konca. Še bolj impresivno, Mark Weber vdrli skozi polje iz slabih 18. začetni položaj do konca tretje. Če ste gledal dirko se je zdelo, kot da ni bilo več prehaja v to eno dirko, kot ste lahko priča v celotno sezono pred kratkim.

Četrti krog WRC 2011 v Jordan je bil skoraj non-starter po prevoz težave pridobivanje avtomobile tam iz Evrope. Vendar pa dogodek preoblikovali grozljiv s Citroens Sebastien Ogier sčasoma bije Forda Jari-Matti Latvala s samo 0. 2 sekundi-na najmanjšo stopnjo zmago v WRC zgodovina – po dveh dneh vožnje na vroče, prašni makadamskih cestah.

Grand Prix Long Beach je še eno dobro dirko Mike Conway, ki je utrpel večjih poškodb v grozljive nesreče na dirki Indianapolis 500 lani, ob vodi 14 krogov od konca za zmago dirki prvi Indy Car. Britanci zmaga je bila presenečenje, saj je imel le končal na 23. in 22. mesto v zadnjih dveh sezonah po manjkajočih preostanek sezone po maja lani.

NASCAR fans so bili zdravljeni z tipični high-banka ovalne dirko na Talladega z nekaj dramatičnih PILEUPih. Zadnji krog je bil eden najboljših doslej z osem avtomobilov – štirje pari dve — med seboj potiska okoli skladbo zdelati štiri koraku in v 0. 145 sekundah vsake druge. Dale Earnhardt Jr dobesedno potisnjena kolego Jimmie Johnson iz sedmo mesto bo v zadnji ovinek, da Johnson zmaga dirko s kančkom samo 0. 002 seconda – enaka najbližje kdaj končati prej.

Stopnja, po 500 milj dirke, je bila pol na rob povlecite dirke fans priča na na štiri sledijo štiri ravni NHRA državljani v Charlotte. Top voznik goriva Del Worshams zmagovalni rob, po samo 3. 819 sekund dirke, je bil. 0048 sekund.

Na osebno sporočilo sem preživel soboto na Toyota Grand Prix za dolgi plaži gledal ameriški dirki Le Mans. Sem bil na dogodku skoraj vsako leto od otvoritveno dirko v F5000 leta 1975. To je zares razveseljivo videti naslov Cadillac dirke vrne konkurenco nedelja na zgodovinskih ulicah Long Beach v sporočilu za javnost prejšnji teden. Ko Christopher Robin dacoontz, ustanovitelj dirko uspelo dobiti dogodek, ki je začel vse vpletene sanjal je postala znana kot Monte Carlo-da drugih znanih ulica seveda. Sanje je zagotovo uresničile, če je sedaj obravnava kot zgodovinski tekmi.

Žal, MILOŠČINO dirko končal zaključna pod rumeno zastavo, tako da je bilo najmanj razburljivo dirko vikend. Skupni zmagovalec (LMP1) je bil v Aston Martin Racing Lola poganja Lucas Luhr in Klaus Graf. GT razreda, uspešen BMW M3, poganja Joey roko in Dirk Mueller, končal peti splošno.